reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Przebojowe lato z RMF FM

dodano: 2021-06-28 03:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group/satkurier.pl

RMF FM „Wstawaj, szkoda lata”, „Lato wszędzie”, „Stara miłość nie rdzewieje”, „Czas letni”, „Gorąca sekretarka na wakacjach”, „POPlista plus wakacje”, „Co ludzie powiedzą”, „Gorący wieczór w RMF FM”, „Pani pozna pana”, „To się wytnie”, „Sceny zbrodni: Najwięksi kanciarze PRL-u”, „Dorwać bestię: Zapomniane zbrodnie przedwojennej Polski”, „Misja specjalna: KGB kontra CIA - wojny kontrwywiadów”, „Najlepsza muzyka na lato”, „Przebojowy pociąg RMF FM” z Joanną Klepko „Cleo”, akcja „Twoje 5 minut” z Beatą Kozidrak i maraton z serialem „07 zgłoś się” (emisja w kanałach TVP Historia i TVP Kultura 2) - to propozycje, które latem br. swoim słuchaczom poleca RMF FM (Bauer Media Group).

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To lato RMF FM zaczęło się w sobotę, 26 czerwca w Mikołajkach, gdzie rozstawione było żółto-niebieskie miasteczko stacji. A w wakacje rozgłośnia zaprosi słuchaczy m.in. na niezwykłą podróż „Przebojowym pociągiem” z gwiazdami, maraton serialu „07 zgłoś się” i oglądanie wschodu Słońca z Dawidem Kwiatkowskim.

W sobotę, 26 czerwca br. RMF FM zaprosiło do Mikołajek, gdzie przez cały dzień turystom i mieszkańcom towarzyszyło miasteczko rozgłośni. Wśród atrakcji m.in. koncert akustyczny Antoniego Smykiewicza, loty żółto-niebieskim balonem i rejsy motorówką RMF FM oraz kulinarne przysmaki dla turystów: tarta ze szparagami i zapiekanka z sandaczem. Relacji z tego wydarzenia przez cały dzień można było słuchać na antenie stacji.

W sobotę, 3 lipca br. w trasę z Rzeszowa do Trójmiasta wyruszy „Przebojowy pociąg RMF FM”. Bezpłatne bilety dla całej rodziny słuchacze będą mogli wygrać przez pierwszy tydzień wakacji w konkursie na antenie stacji i na stronie internetowej rmf.fm. W podróży towarzyszyć im będą m.in. Joanna Klepko „Cleo”, Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Krzysztof Golonka, Grzegorz Cebula „C-Bool”, Andrzej Gromala „Gromee” i inni. Akcja jest organizowana przy współpracy ze spółką PKP Intercity, jak czytamy w komunikacie, zapewniającą do realizacji przejazdu specjalną żółtą lokomotywę i najnowsze, komfortowe wagony z taboru przewoźnika, których unowocześnienie zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków „Funduszu Spójności” w ramach „Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko”.

W środę, 7 lipc br., czyli 07.07, w Krakowie RMF FM zorganizuje maraton z serialem „07 zgłoś się” (emisja w kanałach TVP Historia i TVP Kultura 2 - więcej tutaj). Wydarzenie rozpocznie się po godzinie 16:00 odsłonięciem gwiazdy Bronisława Cieślaka, w Alei Gwiazd koło Wawelu, gdzie obecni będą rodzina i fani aktora. A dla słuchaczy, w PRL-owskiej atmosferze, którą zapewni grupa rekonstrukcyjna, stacja przygotuje konkursy i koszulki z wizerunkiem kultowego porucznika Sławomira Borewicza do wygrania.

W sobotę, 31 lipca RMF FM znów obserwować będzie wschód Słońca - w tym roku z Dawidem Kwiatkowskim, który zaraz po nadejściu świtu zagra mini koncert na jednej z bałtyckich plaż.

A lato RMF FM zakończy finałem akcji „Twoje 5 minut”. Słuchacze wybiorą spośród finalistów dotychczasowych edycji zabawy jedną gwiazdę, dla której nagrodą będzie supportowanie Beaty Kozidrak podczas koncertu na krakowskich Wiankach. Cała lista nominowanych prezentowana będzie w piątki po godzinie 18:00, a zwycięzca zostanie ogłoszony we wtorek, 27 sierpnia br.

Jak zapewnia nadawca, na antenie przez całe wakacje nie zabraknie „Najlepszej muzyki na lato” i specjalnych programów.

Od rana RMF FM będzie budził w programie „Wstawaj, szkoda lata” (codziennie, 6:00-10:00), o dobry nastrój zadbają stali prowadzący: Przemysław Skowron, Jacek Tomkowicz, Tomasz Olbratowski i Mariusz Kałamaga (więcej tutaj). W paśmie „Lato wszędzie” (w dni powszednie w godzinach 10:00-14:30, w niedziele w godzinach 10:00-15:00) RMF FM udowadniać będzie, że „Stara miłość nie rdzewieje” - stacja poszukiwać będzie wakacyjnych miłości słuchaczy sprzed lat. Natomiast popołudniami w programie „Czas letni” (w dni powszednie w godzinach 14:30-19:00, w weekendy w godzinach 15:00-20:00) pojawi się „Gorąca sekretarka na wakacjach”, dzięki której RMF FM odda antenę w ręce słuchaczy. Wieczory to „POPlista plus wakacje” (w dni powszednie, w godzinach 19:00-0:00) z notowaniem kultowej listy przebojów i najnowszymi hitami od Dariusza Maciborka i Marcina Jędrycha.

W soboty powróci program „Co ludzie powiedzą” (w godzinach 10:00-15:00), w którym prowadzący i reporterzy komentować będą bieżące wydarzenia wraz ze słuchaczami (więcej tutaj). Po godzinie 20:00 natomiast pojawi się lekko pikantny, miłosno-imprezowy „Gorący wieczór w RMF FM”, a w nim m.in. Mariusz Kałamaga, z przymrużeniem oka odpowie na problemy łóżkowe Polaków. W paśmie „Pani pozna pana” emitowane będą nietypowe ogłoszenia matrymonialne od słuchaczy, a prowadzący szukać będą właściwego partnera lub partnerki.

W niedzielę powraca też program „To się wytnie” (w godzinach 20:00-22:00), czyli wyjątkowy miks muzyki i najzabawniejszych telefonów słuchaczy.

Pojawią się też wakacyjne edycje seriali sensacyjnych RMF FM: „Sceny zbrodni: Najwięksi kanciarze PRL-u” oraz „Dorwać bestię: Zapomniane zbrodnie przedwojennej Polski” (oba w niedziele, w godzinach 22:00-0:00), a także „Misja specjalna: KGB kontra CIA - wojny kontrwywiadów” (we wtorki po godzinie 23:00).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...