reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

B1 Televizija opuścił pakiet Team:Sat

dodano: 2021-06-29 19:13 | aktualizacja: 2021-06-29 22:13
autor: RO | źródło: satkurier.pl

B1 Televizija Na satelicie Eutelsat 16A (16°E) zakończył się przekaz kanału B1 Televizija z byłej Jugosławii. Emisję FTA zainaugurowano 11 czerwca br. w pakiecie bośniackiego operatora Team:Sat. Dla odbiorców były dostępne dwa przekazy różniące się rozdzielczością obrazu: SD i HD.

B1 Televizija
B1 Televizija


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niestety B1 Televizija nie jest już dostępna z satelity, a prawdopodobnie kontynuuje swoją działalność nadawczą w lokalnych sieciach kablowych na terenie takich krajów, jak Serbia, Chorwacja czy Bośnia i Hercegowina. Stacja koncentruje się na muzyce regionalnej - emituje koncerty, widowiska muzyczne i teledyski. Część emitowanych treści powstało na zlecenie publicznego nadawcy Radio-televizija Srbije. Uzupełnieniem jej ramówki są filmy.

Przekaz B1 Televizija był nadawany równolegle w SD i HD bez szyfrowania ( FTA ) z tp. C03 o częstotliwości 11,262 GHz, pol. H (SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK). Aktualnie w FTA można odbierać na tym tp. BN Music HD, Al Jazeera Balkans HD, PTV - Production Vienna, Super Sat HD, Fashion TV HD, Duga Plus i TV 101.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...