reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał z treściami Canal+ na Węgrzech [wideo]

dodano: 2021-07-10 09:19 | aktualizacja: 2021-07-10 09:52
autor: RO | źródło: media1.hu

Direct One Dawny UPC Direct na Węgrzech uruchamia swój nowy kanał telewizyjny, który nosi podobną nazwę jak dostawca satelitarny - Direct One. Nowa stacja wystartuje w poniedziałek, 12 lipca 2021 roku i automatycznie zostanie udostępniona dla wszystkich abonentów na pozycji programowej nr 18.

Direct One
Direct One


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie Direct One widzowie obejrzą europejskie seriale, głównie te produkowane przez francuską grupę medialną Canal+, która zajmuje się produkcją treści telewizyjnych i obsługą kanałów.

Nowy kanał zaczyna się od francuskiego thrillera politycznego „Baron Noir”. Pierwszy sezon przedstawia pełną przygód historię francuskiego polityka Philippe Rickwaert (Kad Merad). Jego kariera polityczna legła w gruzach po tym, jak lewicowy kandydat na prezydenta Francis Laugier (Niels Arestrup) złożył go w ofierze na ołtarzu wyborów prezydenckich za własne zwycięstwo.

Po premierze „Baron Noir”, pojawią się inne seriale, w tym „Moscow Noir”, polski serial „Belfer” emitowany przez Canal+ Polska, „The Five” czy „Paris Police 1900”.

Kanał Direct One zostanie uruchomiony 12 lipca 2021 roku. Abonenci platformy satelitarnej Direct One będą mogli przez 7 dni od premiery oglądać różne treści nowego kanału w aplikacji Direct Now. Programy pojawią się w bibliotece wideo zaraz po premierze, gdzie każdy odcinek będzie dostępny przez okres do dwóch lat.

Platforma Direct One dystrybuuje swoje kanały przez satelity Thor (0,8°W).


Źródło: media1.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...