reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Olimpijskie „Studio Tokio” w kanałach Polsatu

dodano: 2021-07-21 02:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 W piątek, 23 lipca br. w Tokio, stolicy Japonii, rozpoczną się letnie igrzyska olimpijskie (transmisje w kanałach TVP1, TVP Sport, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8, Eurosport 9 i Eurosport 4K), a w kanałach Polsat Sport i Polsat News ruszy „Studio Tokio”. Program, stworzony specjalnie z myślą o olimpijskiej rywalizacji, będzie emitowany dwa razy dziennie przez cały czas trwania olimpiady. Polsat Sport News pokaże natomiast „Flesz informacyjny”.

Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Studio Tokio” w kanale Polsat Sport

„Studio Tokio” w Polsacie Sport rozpoczynać się będzie codziennie o godzinie 20:00. Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk każdego wieczora będą spotykać się ze sportowcami oraz ekspertami. Meandry olimpijskiej rywalizacji widzom przybliżą stali eksperci programu, mistrzyni olimpijska z Atlanty oraz Sydney, Renata Mauer-Różańska, oraz dwukrotny uczestnik igrzysk, wielokrotny medalista imprez lekkoatletycznych, Adam Kszczot.

Oprócz segmentu publicystycznego audycja transmitowana w Polsacie Sport zawierać będzie też element historyczno-edukacyjny. W programie znajdą się ponadto materiały wideo z olimpijskich aren w Tokio oraz relacje obecnych na miejscu reporterów: Tomasza Lejmana z Polsatu News oraz Artura Gaca ze sport.interia.pl.

- Tegoroczne święto sportu odbędzie się bez udziału publiczności, ale Telewizja Polsat dołoży wszelkich starań aby kibicom zgromadzonym przed telewizorami nie umknęło nic, co zazwyczaj jest widziane tylko z trybun. Wspólnie z redakcją Polsatu News oraz sportowej Interii wykorzystamy wszystkie techniczne dobrodziejstwa XXI wieku, aby umożliwić fanom sportu kontakt z idolami rywalizującymi na drugim końcu świata. Ze szczególną uwagą będziemy przyglądać się poczynaniom polskich siatkarzy, którzy tuż po igrzyskach powalczą o medale mistrzostw Europy, w całości transmitowanych przez Polsat Sport

- mówi Marian Kmita, dyrektor do spraw sportu w Telewizji Polsat.


Powtórki „Studia Tokio” będą emitowane w Polsacie Sport Extra o godzinie 22:05 oraz w Polsacie Sport News o godzinie 7:00 następnego dnia. W tym samym kanale przez cały czas trwania igrzysk w godzinach 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 dostępne będą specjalne „Flesze informacyjne”, poświęcone wydarzeniom z olimpijskich aren.

„Studio Tokio” w stacji Polsat News

„Studio Tokio” będzie również obecne w Polsacie News. Stała pora emisji to godzina 17:30, ale program pojawi się na antenie także w formie tak zwanych „informacji z ostatniej chwili”, za każdym razem gdy na przykład reprezentant Polski zdobędzie medal. Jak zapowiada nadawca, wyniki polskich olimpijczyków, rekordy świata, ciekawostki i kuchnia Igrzysk - to wszystko widzowie zobaczą w materiałach reporterów Polsatu News.

- Po emocjach piłkarskich przyszedł czas na te związane z igrzyskami. Dlatego razem z naszymi przyjaciółmi z Polsatu Sport chcemy zapewnić widzom największą dawkę emocji i informacji z olimpijskich aren. Dzięki naszym reporterom widzowie będą mogli zobaczyć to wszystko w jednym miejscu i być na bieżąco z tym co się dzieje w Tokio. Najnowszy rekord świata, kolejny medal olimpijski Polaków, niecodzienne sytuacje. To wszystko zobaczą państwo w Polsat News

- mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.


Jak zapewnia nadawca, wszystko po to, by widzowie kanałów Polsatu byli na bieżąco z wydarzeniami jakie mają miejsce na arenach igrzysk oraz w stolicy Japonii.

Dodajmy, że olimpiada będzie transmitowana w kanałach telewizyjnych TVP1, TVP Sport (więcej tutaj i tutaj), Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8, Eurosport 9 i Eurosport 4K (więcej tutaj i tutaj).
 
Paulina Chylewska w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Paulina Chylewska w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski


Plan transmisji:

Codziennie (od 23 lipca)
9:00 „Flesz informacyjny” - serwis informacyjny, Polsat Sport News
10:00 „Flesz informacyjny” - serwis informacyjny, Polsat Sport News
11:00 „Flesz informacyjny” - serwis informacyjny, Polsat Sport News
12:00 „Flesz informacyjny” - serwis informacyjny, Polsat Sport News
17:30 „Studio Tokio” - magazyn, Polsat News
20:00 „Studio Tokio” - magazyn, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...