reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat Go wystartował

dodano: 2021-08-16 15:23 | aktualizacja: 2021-08-16 16:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat Go Wystartował Polsat Go - całkowicie nowa aplikacja i serwis internetowy dostępne dla wszystkich. Wystarczy wejść na polsatgo.pl lub ściągnąć aplikację, a następnie założyć bezpłatne konto. W Polsat Go oferowane są seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Wszystko w jednym serwisie na wielu urządzeniach - komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach - całkowicie bezpłatnie, w modelu reklamowym (AVOD). W Polsat Go będą obecne m.in. treści, które dotychczas można było oglądać bez opłat w Ipli.

Polsat Go


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Go jest dostępny od 16 sierpnia pod adresem polsatgo.pl, a aplikację można pobrać z: Google Play, App Store i AppGallery. Polsat Go jest dostępny także na telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV.
 

– Polsat Go to całkowicie nowy internetowy serwis i aplikacja z treściami wideo dostępny dla wszystkich i bez żadnych opłat. Dzięki Polsat Go internauci mają łatwy i wygodny dostęp do programów z różnych anten Telewizji Polsat, w każdym miejscu i o każdej porze i na wybranym przez siebie urządzeniu – mówi Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus. – Jeśli ktoś będzie szukał swoich treści, które dotychczas mógł oglądać bezpłatnie w Ipli, to znajdzie je właśnie w Polsat Go.

Polsat Go to serwis typu VOD, w którym online, bezpłatnie w modelu z reklamami (AVOD), można obejrzeć treści Telewizji Polsat – seriale czy programy rozrywkowe, sport i informacje, a także kanały „na żywo” – Polsat oraz TV4. Dodatkowo w ofercie znajduje się kilkaset pozycji filmowych polskiego kina. To wszystko z możliwością kontynuacji oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników. W ramach jednego konta można utworzyć w serwisie wiele profili.
 

– Zaletą Polsat Go jest przemyślany i wygodny interfejs aplikacji na wszystkich urządzeniach. Nasi użytkownicy zmieniając ekrany podczas oglądania ulubionego serialu nie będą mieli żadnego problemu z jego odnalezieniem – lista ‘Oglądaj dalej’ na ekranie głównym podpowie od razu, jaki odcinek kontynuować. Polsat Go umożliwia współdzielenie konta z naszymi bliskimi – w ramach jednego konta można mieć aż 5 profili. Każdy z inną nazwą i grafiką. Profil ma oddzielne spersonalizowane listy - Oglądaj dalej, Moja lista, Polecane dla Ciebie. Korzystanie z Polsat Go będzie przyjemne i proste dla każdego widza – mówi Grzegorz Janczura, dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Serwis Polsat Go został w pełni zaprojektowany przez Departament Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Serwis jest dostępny tylko na terenie Polski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...