reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Rezydenci” 4 i seriale we wrześniu w kanale Fox

dodano: 2021-08-24 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox We wrześniu br. kanał Fox poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Rezydenci” (sezon 4.), „Szpital New Amsterdam” (sezony 1. i 2.), „Rebel”, „Syn marnotrawny” (sezon 2.) i „Agentka McCall”.

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, we wrześniu br. na antenie kanału Fox widzowie zobaczą drugi sezon serialu „Szpital New Amsterdam”. W kolejnej odsłonie opowieści o najstarszym szpitalu w Stanach Zjednoczonych Ameryki widzowie zobaczą dalsze losy zespołu lekarzy i pielęgniarek kierowanych przez doktora Maksa Goodwina. Tak jak ostatnio nie zabraknie emocji i wzruszeń, związanych z walką o zdrowie pacjentów, ale też z prywatnymi perypetiami ekipy z nowojorskiego szpitala. To jednak nie koniec historii rodem ze szpitalnych sal. We wrześniu br. widzowie zobaczą także dalsze losy szpitala miejskiego z Atlanty w serialu „Rezydenci”. Ponadto na widzów stacji Fox czekać będą dwie opowieści o silnych kobietach w premierowych sezonach takich produkcji jak „Rebel” oraz „Agentki McCall”. Widzowie przyjrzą się także sztuce tropienia morderców przez genialnego Malcolma Brighta w drugiej odsłonie produkcji „Syn marnotrawny”. Zapowiada się naprawdę ciekawa mieszanka.

Wrzesień 2021 roku w ofercie kanału Fox:

„Rezydenci” 4
emisja: od środy, 1 września br. o 21:05

W czwartym sezonie serialu „Rezydenci” widzowie będą mogli śledzić dalsze losy lekarzy i pielęgniarek z Chastain Memorial Hospital, którzy na co dzień z godnym pochwały heroizmem walczą o życie i zdrowie swoich pacjentów. W nowej odsłonie produkcji widzowie zobaczą pierwsze przebłyski nadziei związane ze stopniowym zmniejszeniem obciążenia miejskiego szpitala przez chorych na Covid-19. Koszmar pandemii ustąpi miejsca bardziej spokojnym i słonecznym dniom w Atlancie. O tym, jak będzie wyglądać życie miejskiego szpitala w Atlancie po przetrwaniu pandemicznej fali widzowie dowiedzą się w kanale Fox w środę, 1 września br. o godzinie 21:05 (więcej tutaj).

„Szpital New Amsterdam” 1 i 2
emisja: w soboty i niedziele (od 11 września br.) o 11:00

Maraton z serialem „Szpital New Amsterdam” (więcej tutaj).

„Szpital New Amsterdam” 2
emisja: od wtorku, 14 września br. o 19:30

Jak zapowiada nadawca, kierowany przez doktora Maksa Goodwina (w tej roli Ryan Eggold) „Szpital New Amsterdam” powraca w drugim sezonie pełnym trzymających w napięciu, wzruszających i inspirujących historii wprost z najstarszego ośrodka medycznego w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W drugiej odsłonie produkcji Goodwin wraz ze swoim zespołem lekarzy i pielęgniarek kontynuują swoją walkę o zapewnienie najlepszej opieki swoim pacjentom, jednocześnie borykając się ze skostniałym i niewydolnym systemem ochrony zdrowia, który również wymaga poważnej kuracji. W dramatycznym finale pierwszego sezonu widzowie byli świadkami wypadku karetki z udziałem Maksa, jego żony Georgii (Lisa O’Hare), ich nowonarodzonej córki Luny oraz doktor Lauren Bloom (Janet Montgomery) i dr Helen Sharpe (Freema Agyemam). Nowy sezon przyniesie odpowiedź na pytanie, kto z wymienionej piątki wyszedł z kraksy bez szwanku, a kogo widzowie pożegnają na zawsze i jaki będzie miało to wpływ na życie osobiste i zawodowe lekarzy ze szpitala New Amsterdam. O tym, kto przetrwał kraksę z finału pierwszego sezonu i jak będzie wyglądała dalsza walka o zdrowie i życie pacjentów w „Szpitalu New Amsterdam” widzowie dowiedzą się we wtorek, 14 września br. o godzinie 19:30 w kanale Fox.

„Rebel”
emisja: od wtorku, 14 września br. o 21:05

Zainspirowana życiem i historią Erin Brockovich, Annie Bello „Rebel” (Katey Sagal) jest prawniczką, choć bez wykształcenia prawniczego. Annie to zabawna, błyskotliwa, nieustraszona, ale też momentami nieco nieuporządkowana kobieta, która całym swoim sercem angażuje się w sprawy, nad którymi przyszło jej pracować. W codziennej walce nie zapomina również o ludziach, których kocha. Gdy Rebel rusza do boju, nic nie jest jej w stanie zatrzymać, a zwycięstwo musi być osiągnięte za wszelką cenę. W serialu występują również John Corbett jako Grady Bello, James Lesure jako Benji, Andy Garcia w roli Juliana Cruza czy Tamala Jones jako Lana. Historię Rebel, dzisiejszej Erin Brockovich, widzowie poznają we wtorek, 14 września br. o godzinie 21:05 w kanale Fox.

„Syn marnotrawny” 2
emisja: od wtorku, 14 września br. o 22:00

„Syn marnotrawny” to produkcja, w której widzowie śledzą losy Malcoma Brighta (Tom Payne), profilera kryminalnego z niesamowitym talentem do przenikania umysłów morderców. Swoje wyjątkowe zdolności zawdzięcza mrocznej przeszłości swojego ojca - doktora Martina Whitly’ego (Michael Sheen), który był seryjnym zabójcą znanym pod pseudonimem Chirurg. Malcom używa swojego wyjątkowego daru, by pomóc nowojorskiej policji w rozwiązaniu najbardziej mrocznych i zagadkowych morderstw. W zespole prowadzonym przez porucznika policji z Nowego Jorku, Gila Arroyo (Lou Diamond Philips), poza Malcolmem, są również detektywi Dani Powell (Aurora Perrineau), Jt Tarmel (Frank Harts) oraz dr Edris Tanaka (Keiko Agena). W drugim sezonie serialu widzowie spotkają Brighta w momencie życiowej rozsypki spowodowanej szokującymi działaniami jego siostry Ainsley (Halston Sage) w finale poprzedniej odsłony produkcji. Teraz jego zadaniem będzie „zaopiekowanie się” siostrą i ochrona ich matki (Bellamy Young) przed sekretami, które mogą ponownie zniszczyć rodzinę. O tym, jak Malcolm poradzi sobie z walką o rodzinę pomiędzy rozwikływaniem kolejnych zagadek kryminalnych, widzowie dowiedzą się we wtorek, 14 września br. o godzinie 22:00 na antenie stacji Fox (więcej tutaj).

„Agentka McCall”
emisja: od czwartku, 30 września br. o 21:05

Robyn McCall (Queen Latifah), enigmatyczna kobieta z jeszcze bardziej tajemniczą przeszłością, wykorzystuje swoje liczne talenty i zdolności do pomocy tym, którzy nie mogą liczyć na nikogo innego. Na co dzień może się wydawać typową samotną matką, zajętą wychowaniem nastoletniej córki. Ale kiedy dochodzi do niesprawiedliwości, podejmuje się tajnych misji jako prawdziwa mścicielka, stając się aniołem stróżem i obrońcą uciśnionych, jednocześnie walcząc o swoje własne odkupienie. W serialu występują m.in. również Chris Noth jako William Bishop, Adam Goldberg w roli Harry’ego Keshegiana czy Tory Kittles jako Marcus Dante. To jak Robyn z typowej samotnej matki przeradza się w obrończyni uciśnionych, widzowie zobaczą w czwartek, 30 września br. o godzinie 21:05 w kanale Fox.
 
Janet Montgomery w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Francisco Roman/NBCUniversal Media, LLC
Janet Montgomery w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Francisco Roman/NBCUniversal Media, LLC
Janet Montgomery w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Francisco Roman/NBCUniversal Media, LLC
Janet Montgomery w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Francisco Roman/NBCUniversal Media, LLC
Lisa O'Hare w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Francisco Roman/NBCUniversal Media, LLC
Lisa O'Hare w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Francisco Roman/NBCUniversal Media, LLC
Lisa O'Hare w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Francisco Roman/NBCUniversal Media, LLC
Lisa O'Hare w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Francisco Roman/NBCUniversal Media, LLC
Katey Sagal w serialu „Rebel”, foto: Temma Hankin/American Broadcasting Companies, Inc.
Katey Sagal w serialu „Rebel”, foto: Temma Hankin/American Broadcasting Companies, Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...