reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Jarosław Kordalewski promowany do struktur Grupy Canal+

dodano: 2021-08-26 12:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

Jarosław Kordalewski Canal+ Jarosław Kordalewski, wiceprezes ds. technologii i IT CANAL+ Polska został promowany do struktur Grupy CANAL+, gdzie będzie odpowiedzialny za nadzór nad międzynarodowymi projektami technologicznymi w 40 krajach Europy, Afryki i Azji. Na jego miejsce w zarządzie CANAL+ Polska powołana zostanie Catherine Carde.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jarosław Kordalewski będzie wspierał Grupę CANAL+ i CANAL+ International w realizacji strategii cyfrowej transformacji i budowaniu przewagi konkurencyjnej w strategicznym dla Grupy obszarze nowych technologii.

Jarosław Kordalewski jest związany z CANAL+ od 27 lat. Zaczynał pracę w CANAL+ Polska w 1995 r., jeszcze w trakcie studiów w Zakładzie Telewizji Instytutu Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W trakcie kolejnych lat pracy rozwijał swoje kompetencje zajmując stanowiska z rosnącym zakresem odpowiedzialności, kolejno inżyniera odpowiedzialnego za funkcjonowanie systemów TV, kierownika Działu Transmisji, dyrektora Działu Technicznego oraz dyrektora wykonawczego Pionu Technologii i Systemów.
 
Jarosław Kordalewski, fot. CANAL+

W latach 1998-2001 w Skandynawii budował jeden z pierwszych europejskich cyfrowych systemów nadawczych dla CYFRY+. Kierował również projektem budowy i wyposażenia obiektu nadawczo-produkcyjnego CANAL+ Polska przy ul. Sikorskiego 9 w Warszawie (2008), budową centrum nadawczego K+ w Wietnamie (2008-2010) oraz współpracował przy budowie studia telewizyjnego w CANAL+ Myanmar (2019). Brał również udział w projekcie łączenia systemów technologicznych w tracie dwóch fuzji – CANAL+ i Wizja TV (2001-2002) oraz CYFRY+ i telewizji n (2012-2013).

Z dniem 1 września 2021 r. na stanowisko wiceprezesa ds. technologii i IT CANAL+ Polska powołana zostanie Catherine Carde.

Catherine Carde posiada ponad 25 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego w firmach z branży medialnej, telekomunikacyjnej i nowych technologii, w tym w Grupie CANAL+, gdzie zajmowała zróżnicowane stanowiska o szerokim zakresie odpowiedzialności. Pracę w CANAL+ rozpoczynała w 2010 r., najpierw jako Dyrektor Techniczna, a następnie Dyrektor Projektów. Następnie dołączyła do CANAL+ International jako Dyrektor Operacyjna regionu Afryka, a później Dyrektor Generalna regionu Oceanu Indyjskiego i Karaibów, odpowiadając m.in. za procesy IT, technologię, logistykę, obsługę klienta oraz rozwój komercyjny. Bezpośrednio przed dołączeniem do CANAL+ Polska Catherine Carde pracowała dla Eutelsat Satellite Broadband na stanowisku Zastępcy Dyrektora Generalnego.
 
Catherine Carde, fot. CANAL+


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...