reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Żeby nie było śladów” - relacja z premiery w Red Carpet TV

dodano: 2021-09-13 17:34
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Red Carpet TV

Red Carpet TV logo 06.2019 W czwartek, 16 września br. o godz. 19:00 Paulina Koziejowska oraz Paweł Tworek poprowadzą bezpośrednią relację „na żywo” z gali premierowej filmu „Żeby nie było śladów” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego.

Paulina Koziejowska i Paweł Tworek / Red Carpet TV
Paulina Koziejowska Paweł Tworek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „Żeby nie było śladów” to jeden z najgłośniejszych tytułów filmowych tego roku. Otrzymał aż dwie nominacje do Oscara. Opowiada o historii Grzegorza Przemyka, maturzysty, który był synem poetki oraz znanej opozycyjnej działaczki Barbary Sadowskiej. Chłopak umiera na skutek ciężkiego pobicia przez funkcjonariuszy milicji, za co komunistyczny reżim usiłuje obarczyć winą pracowników pogotowia.

Tylko na antenie Red Carpet TV relacja z tego ekscytującego wydarzenia. Grająca w filmie plejada gwiazd podzieli się swoimi opiniami, wrażeniami, emocjami oraz zaskakującymi momentami z planu. W filmie zagrali najlepsi polscy aktorzy, między innymi: Agnieszka Grochowska, Sandra Korzeniak, Tomasz Ziętek, Jacek Braciak, Robert Więckiewicz i Tomasz Kot. Warto podkreślić, iż nazwiska te to wybitni artyści, którzy osiągnęli także międzynarodowe kariery oraz zagrali w wielu światowych produkcjach.

Z twórcami na „Czerwonym Dywanie” rozmawiać będą: znana z programów showbiznesowych, prezenterka i dziennikarka Paulina Koziejowska oraz dziennikarz filmowy Paweł Tworek. Z pewnością będzie to emocjonujący wieczór.

Bezpośrednia relacja z premiery filmu „Żeby nie było śladów” w czwartek, 16 września, o godz. 19:00, na antenie Red Carpet TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...