reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Żeby nie było śladów” - relacja z premiery w Red Carpet TV

dodano: 2021-09-13 17:34
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Red Carpet TV

Red Carpet TV logo 06.2019 W czwartek, 16 września br. o godz. 19:00 Paulina Koziejowska oraz Paweł Tworek poprowadzą bezpośrednią relację „na żywo” z gali premierowej filmu „Żeby nie było śladów” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego.

Paulina Koziejowska i Paweł Tworek / Red Carpet TV
Paulina Koziejowska Paweł Tworek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „Żeby nie było śladów” to jeden z najgłośniejszych tytułów filmowych tego roku. Otrzymał aż dwie nominacje do Oscara. Opowiada o historii Grzegorza Przemyka, maturzysty, który był synem poetki oraz znanej opozycyjnej działaczki Barbary Sadowskiej. Chłopak umiera na skutek ciężkiego pobicia przez funkcjonariuszy milicji, za co komunistyczny reżim usiłuje obarczyć winą pracowników pogotowia.

Tylko na antenie Red Carpet TV relacja z tego ekscytującego wydarzenia. Grająca w filmie plejada gwiazd podzieli się swoimi opiniami, wrażeniami, emocjami oraz zaskakującymi momentami z planu. W filmie zagrali najlepsi polscy aktorzy, między innymi: Agnieszka Grochowska, Sandra Korzeniak, Tomasz Ziętek, Jacek Braciak, Robert Więckiewicz i Tomasz Kot. Warto podkreślić, iż nazwiska te to wybitni artyści, którzy osiągnęli także międzynarodowe kariery oraz zagrali w wielu światowych produkcjach.

Z twórcami na „Czerwonym Dywanie” rozmawiać będą: znana z programów showbiznesowych, prezenterka i dziennikarka Paulina Koziejowska oraz dziennikarz filmowy Paweł Tworek. Z pewnością będzie to emocjonujący wieczór.

Bezpośrednia relacja z premiery filmu „Żeby nie było śladów” w czwartek, 16 września, o godz. 19:00, na antenie Red Carpet TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...