reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ kupił biurowiec przy Sikorskiego 9

dodano: 2021-10-15 12:20 | aktualizacja: 2021-10-15 12:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

Canal+ siedziba CANAL+ Polska kupił od spółki z grupy Real Management SA biurowiec zlokalizowany przy alei generała Władysława Sikorskiego 9 w Warszawie, w którym od maja 2008 roku znajduje się główna siedziba firmy oraz centrum produkcyjno-nadawcze. Cena nie została ujawniona.

CANAL+ Polska
Canal+ Polska siedziba Sikorskiego 9 Warszawa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Budynek został zaprojektowany w 2007 roku zgodnie z potrzebami CANAL+ i charakteryzuje się m.in. znanym przez wszystkich warszawiaków kształtem plusa na elewacji oraz parkiem antenowym na dachu, który wieczorami rozświetla pobliską okolicę. Na 7 kondygnacjach naziemnych umieszone zostały biura, zaawansowane centrum nadawcze oraz profesjonalne studia telewizyjne.
 

Nasza aktualna siedziba to prawdziwe serce telewizji, w którym realizujemy większość programów emitowanych na antenach CANAL+. Zakup budynku na własność pozwoli nam na kolejne inwestycje w infrastrukturę technologiczną, w tym również w nową przestrzeń biurową, którą chcemy przebudować dla naszych pracowników tak, aby jak najlepiej odpowiadała na wyzwania związane ze zmieniającym się stylem pracy

- powiedziała Edyta Sadowska, prezes i dyrektor generalna CANAL+ Polska.

Fot. CANAL+

Przypomnijmy, że w sierpniu br. w siedzibie CANAL+ uruchomione zostało nowe studio w pełni przystosowane do realizacji programów w rozdzielczości 4K. Jego głównym i unikalnym elementem jest ruchomy video wall, który pozwala na dynamiczną zmianę scenografii. Ruchome panele LED umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni – w zależności od charakteru danego programu. Nowością jest również nowe ramię kamerowe z kamerą 4K i ponad 200 czujnikami kalibracyjnymi. Pozwala to na wyświetlanie wirtualnych grafik i hologramów w najwyższej rozdzielczości w programach realizowanych na żywo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...