reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Halloween i Wszystkich Świętych z Rock Radiem

dodano: 2021-10-29 04:38 | aktualizacja: 2021-10-29 13:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Muzyczne stacje grupy Agora zaproszą swoich słuchaczy na szczególne programy przygotowane z okazji Dnia Wszystkich Świętych. W niedzielę, 31 października i w poniedziałek, 1 listopada br. Rock Radio zagra w halloweenowym klimacie, opowiadając odbiorcom m.in. o kulisach produkcji horrorów („Strach się bać”) oraz o wyjątkowych płytach z historii rocka, które zostały wydane dopiero po śmierci ich twórców („Na wieki wieków Rock”). Pojawi się także audycja „Nie znasz dnia ani godziny”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rock Radio zaprasza słuchaczy na cały długi weekend ze specjalnymi audycjami. W niedzielę, 31 października br., czyli w halloween, po godzinie  15:00 na antenie stacji pojawi audycja „Strach się bać”, a w niej gość specjalny - Łukasz Rzadkowski, bloger, muzyk, recenzent i autor książki „Leksykon żywej śmierci”. Mariusz Stelmaszczyk porozmawia z nim m.in. o tym, w jakim filmie wykorzystano najwięcej sztucznej krwi, jak robi się niskobudżetowe horrory i skąd wzięły się zombi (więcej tutaj).

W poniedziałek, 1 listopada br. od godziny 10:00 do 15:00 w audycji „Na wieki wieków Rock” Michał Żołądkowski opowie słuchaczom o płytach, które zostały wydane dopiero po śmierci ich autorów, m.in. Janis Joplin czy Jimiego Hendrixa. Natomiast po godzinie 15:00 Mariusz Stelmaszczyk zaprosi wszystkich na program „Nie znasz dnia ani godziny”. Przestawi w nim historie, za które przyznano symboliczne „Nagrody Darwina” - tytuły dla tych, którzy w efekcie wyjątkowej głupoty stracili życie.

Wszystkie audycje specjalne będą promowane na antenie stacji Rock Radio, na stronie internetowej rockradio.pl oraz w kanałach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...