reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Niebo na Ziemi” w TV Trwam

dodano: 2021-10-29 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Lux Veritatis

TV Trwam Telewizja Trwam W sobotę, 30 października br. o godz. 17:30 w TV Trwam wyemitowana zostanie premierowo 1. część reportażu „Niebo na Ziemi”, poświęconego Medjugorje (Medziugorie). Materiał przedstawia podróż do tego miejsca z perspektywy pielgrzyma, wypełniony jest świadectwami współuczestników. Emisja 2. części odbędzie się w sobotę, 6 listopada br. o godz. 17:30. Autorem reportażu jest Krystian Lachor (KLVideo).

TV Trwam Telewizja Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W reportażu „Niebo na Ziemi” razem z autorem - operatorem kamery, widzowie wcielają się w jednego z pielgrzymów, którzy podążają do Medjugorje. Pobudki podróży naszych towarzyszy są różne: niektórzy chcą uratować rozpadające się małżeństwo, inni walczą z nałogami, ktoś jedzie wyprosić zdrowie dla siebie, dla rodziny, jeszcze inni chcą po prostu właśnie tam się pomodlić, albo zobaczyć miejsce, o którym mówi się, że jest „Konfesjonałem Świata”.

Reportaż to m.in. historia Jakuba, który jest inwalidą i do Medjugorje przyjechał z tatą Wiesławem. Chłopak będzie wnoszony przez kilku mężczyzn na górę Križevac, aby razem ze wszystkimi odprawić „Drogę Krzyżową”. Widzowie poznają też Nancy i Patricka, którzy postanowili sprzedać cały swój biznes w Kanadzie i przeprowadzić się do Medjugorje, aby tu dawać żywe świadectwo działania Pana Boga w ich życiu. Widzowie usłyszą również wypowiedź młodego małżeństwa, które przeżywało kryzys, byli blisko decyzji o rozwodzie, ale dzięki Medjugorje postanowili o siebie zawalczyć. Nie zabraknie też wrażeń autora reportażu, który odwiedził to miejsce po raz pierwszy.

- To był mój pierwszy wyjazd do Medjugorje. Będąc w tamtym miejscu czułem Niebo na Ziemi - poczułem żywą wiarę. Poczułem, że Niebo zstępuje na Ziemię, a czas płynie wolniej

- wyznaje Krystian Lachor, autor reportażu „Niebo na Ziemi”.

 
Materiał obfituje w piękne zdjęcia, oprócz świadectw i rozmów przedstawia najbardziej charakterystyczne miejsca w Medjugorje, m.in. górę Križevac, Błękitny Krzyż, kościół Świętego Jakuba, wodospady (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Niebo na Ziemi”, foto: KLVideo
Kadr z programu „Niebo na Ziemi”, foto: KLVideo


„Niebo na Ziemi” - emisja w soboty (od 30 października 2021 roku) o godz. 17:30 w TV Trwam.

Źródło: podrozezantena.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...