reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Komisarz Mama” 2 - finał w kanałach Polsatu

dodano: 2021-11-03 14:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Komisarz Mama” W środę, 3 listopada br. o godz. 21:05 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 10. odcinek 2. sezonu polskiego serialu kryminalnego „Komisarz Mama”, który początkowo miał nosić tytuł „Maria Matejko”. Będzie to finał tej serii. Producentem wykonawczym jest Polot Media (Tako Media). Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym obecnie w AXN White i AXN Spin. Dodajmy, że trwają zdjęcia do 3. serii serialu „Komisarz Mama”. Na razie nie wiadomo, kiedy nowy sezon zadebiutuje na antenie telewizji Polsat - wcześniejsze pokazuje stacja Polsat Seriale.

Polsat „Komisarz Mama”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w finałowym odcinku drugiego sezonu serialu „Komisarz Mama”? Matejko (w tej roli Paulina Chruściel) obwinia się o wypadek kolegi, a słowa Romy (Anna Matysiak) wywołują jej frustrację. Podczas kolejnego śledztwa komisarz znów zawierza swojej intuicji. Niestety pierwszy trop okazuje się błędny. Wtedy aspirant Mazur, nie myśląc długo, krytykuje zachowanie szefowej nawiązując do sytuacji, w której Piotr (Wojciech Zielińsmki) został postrzelony.

Roma, Jan (Arkadiusz Smoleński) i Maria próbują znaleźć mordercę młodej Ukrainki, ale brakuje im motywu. Matejko  ma swoje przypuszczenia, ale badania przeprowadzone przez Alinę (Hanna Śleszyńska) wykluczają jej hipotezę. Wtedy Roma oskarża szefową o pochopne postępowanie.

- Autopsja wykazała, że Natasha była dziewicą

- mówi technik kryminalistyki.

- Dziewicą?

- nie dowierza Maria.

- No widzisz... Sama robisz głupstwa, a cierpi cały zespół

- wtrąca Roma.

- Co masz na myśli, przepraszam! Kochanowskiego? Czy to, że przeze mnie Piotr jest w śpiączce?

- irytuje się Matejko.

- To nie było ani miłe, ani konieczne, wiesz?

- komentuje Alina.


Czy Marii uda pozbyć się poczucia winy? Czy reszta zespołu zrozumie szefową, a Roma przeprosi za swoje słowa? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Producentem wykonawczym jest Polot Media (dawniej pod nazwą Tako Media - więcej tutaj), reżyserem Marcin Ziębiński a autorką adaptacji Olga Kłys. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir” (w Polsce emitowanym w stacjach AXN White i AXN Spin), który doczekał się dziewięciu sezonów (więcej tutaj).
 
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


„Komisarz Mama” - sezon 2., emisja w środy o godz. 21:05 w telewizji Polsat. Serial ten mogą oglądać także widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale, a wcześniejsze odcinki stacji Polsat Seriale; sezon 3. - premiera wkrótce w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...