reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wiejskie granie z Łobuzami” w Vox Music TV

dodano: 2021-11-04 06:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Vox Music TV „Wiejskie granie z Łobuzami” W sobotę, 6 listopada br. o godz. 13:00 w kanale Vox Music TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Wiejskie granie z Łobuzami”, którego producentem jest Grupa ZPR Media (poprzedni właściciel tej stacji, obecny to Grupa Polsat Plus). Poprowadzą go Bogumił Romanowski „Boogie” i Filip Pacholczyk „Fifon” z muzycznego zespołu Łobuzy. Program reżyseruje Sławomir Batyra. Patronem medialnym projektu zostało Radio Vox FM.

Vox Music TV „Wiejskie granie z Łobuzami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Wiejskie granie z Łobuzami” to sześcioodcinkowy program, w którym członkowie zespołu Łobuzy (Boogie i Fifon) ruszają w Polskę w poszukiwaniu talentów i inspiracji do stworzenia nowego wielkiego hitu. Bogumił Romanowski i Filip Pacholczyk organizują nabór do swojego nowego projektu muzycznego, którego finał będzie niesamowita muzyczna niespodzianką. Swoim mobilnym studiem odwiedzają przede wszystkim utalentowanych muzyków amatorów mieszkających poza największymi ośrodkami miejskimi, stąd nieco przewrotna nazwa programu, poznając ich historię, życie, środowisko oraz urządzając spontaniczne jam-session. Twórcy hitów „Ona czuje we mnie pieniądz” oraz „Zbuntowany anioł” spotykają na swej drodze muzyków ludowych i starają się połączyć współczesne brzmienie z tradycjami danego regionów. Przy okazji poznają regionalne kuchnię, przyśpiewki i zwyczaje. I nie boją się przy tym ubrudzić. 

Emisja programu startuje w sobotę, 6 listopada br. o godzinie 13:00 w Vox Music TV. Patronem medialnym projektu zostało Radio Vox FM. Za produkcję odpowiada ZPR Media (więcej tutaj). Program reżyseruje Sławomir Batyra, który wyreżyserował m.in. film o Andrzeju Bargielu - „K2: Pierwszy zjazd”.
 
Bogumił Romanowski „Boogie” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Bogumił Romanowski „Boogie” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Filip Pacholczyk „Fifon”, Bogumił Romanowski „Boogie” i uczestnicy programu „Wiejskie granie z Łobuzami”, foto: Cyfrowy Polsat
Filip Pacholczyk „Fifon”, Bogumił Romanowski „Boogie” i uczestnicy programu „Wiejskie granie z Łobuzami”, foto: Cyfrowy Polsat


„Wiejskie granie z Łobuzami” - emisja w soboty (od 6 listopada 2021 roku) o godz. 13:00 w Vox Music TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...