reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

UA Fashion przestaje nadawać

dodano: 2021-11-07 11:50
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Fashion TV Kanał modowy UA Fashion TV opuścił satelitę Azerspace 1 (46°E), z którego był nadawany w postaci niezaszyfrowanej (FTA) w pakiecie Vector A.G na częstotliwości 11,095H. Transmisja była prowadzona dla ukraińskich odbiorców, ale w nietypowych jak dla nich warunkach.

https://www.youtube.com/watch?v=knjvVmTJ3Vg
UA Fashio HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po pierwsze kanał dystrybuowano z satelity Azerspace 1 (46°E), który nie jest tak popularny jak Astra 4A (4,8°E) czy Amos 3/7 (4°W).

Po drugie transmisję prowadzono w nowszej kompresji HEVC/H.265, a większość gospodarstw domowych na Ukrainie posiada odbiorniki obsługujące MPEG-4/H.264, a nawet starszej generacji MPEG-2. W efekcie dostęp do UA Fashion TV mieli tylko nieliczni. Jednak nie to może być przyczyną, a bardziej kwestie finansowe.

UA Fashion TV jest przewodnikiem po świecie mocy, po najnowszych trendach i stylu życia. Kanał prezentuje ciekawych ludzi z branży modowej i lifestylowej, ekscytujące imprezy, elegancję i luksus. W pełni jest dostosowany do potrzeb ukraińskiej widowni. Nadaje na podstawie licencji wydanej dla firmy Ukrainian Fashion Group LLC przez Narodową Radę ds. telewizji i radia. Okres ważności licencji mija w sierpniu 2029 roku, ale może zostać cofnięta wcześniej, jeżeli regulator dopatrzy się braku prowadzonej transmisji satelitarnej, a był to główny wymóg przyznania licencji.

Parametry techniczne:
Azerspace 1 (46°E)
tp. 7K (11,095 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 5/6; DVB-S2 / 8PSK)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia kanałów


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...