reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nickelodeon: Nowe przygody SpongeBoba i konkurs

dodano: 2021-11-19 07:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: ViacomCBS/satkurier.pl

Nickelodeon „SpongeBob Kanciastoporty” Jak zapowiada nadawca, stacja Nickelodeon przygotowała dla fanów podwodnych przygód SpongeBoba, bohatera amerykańskiego serialu animowanego „SpongeBob Kanciastoporty” („SpongeBob SquarePants”) całą masę atrakcji. Na antenie Nickelodeon od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 trwa emisja nowych odcinków amerykańskiego serialu animowanego „Koralowy Obóz: młodzieńcze lato SpongeBoba” („Kamp Koral: SpongeBob's Under Years”). Widzowie mają również okazję spotkać się z bohaterami seriali na Instagramie Nickelodeon, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Obie te produkcje serialowe emituje także stacja Nicktoons, a film kanał HBO2.

Nickelodeon „SpongeBob Kanciastoporty”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, już teraz wszyscy fani SpongeBoba Kanaciastoportego mogą oglądać zupełnie nowe przygody ulubionych bohaterów. Wesoła gąbka razem ze swoimi przyjaciółmi, Patrykiem Rozgwiazdą, Skalmarem Obłymnosem i Sandy Pysią, spędzą wyjątkowy czas na Koralowym Obozie. Towarzyszyć im będą kierownik obozu Pan Krab, nauczycielka plastyki Pani Puff, a także lokalny szef kuchni Plankton (więcej tutaj). Premierowe odcinki serialu „Koralowy Obóz: młodzieńcze lato SpongeBoba” są emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00 w kanale Nickelodeon (więcej tutaj).

Co więcej - Nickelodeon przygotował dla swoich widzów niespodziankę w postaci konkursu. Należy wejść na stronę konkursową i odpowiedzieć na pytanie: „Dokąd chciałabyś/chciałbyś pojechać na następne wakacje i dlaczego właśnie tam?”. Jury spośród wszystkich zgłoszeń wybierze te odpowiedzi, których autorzy zostaną nagrodzeni gadżetami Kamp Koral. Konkurs dostępny jest na stronie internetowej stacji i będzie trwać do piątku, 26 listopada 2021 roku (przejdź na stronę).

To nie wszystko. W ramach działań digitalowych na Instagramie Nickelodeon Polska jest dostępny specjalny filtr AR, za pomocą którego fani podwodnych przygód mogą zmienić się w ulubionych bohaterów. 

Akcji towarzyszy kampania promocyjna, której kreację stworzył wewnętrzny dział Digital ViacomCBS. Działania w mediach społecznościowych Nickelodeon Polska (Instagram i Facebook) objęły kampanię płatną.

„Koralowy Obóz: młodzieńcze lato SpongeBoba” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w kanale Nickelodeon. Serial ten mogą również oglądać widzowie stacji Nicktoons.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...