reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nickelodeon i zabawa ze SpongeBobem w Internecie

dodano: 2021-07-03 14:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: ViacomCBS

Nickelodeon „SpongeBob Kanciastoporty” Jak zapowiada nadawca, młodzi fani Nickelodeon po spotkaniu z bohaterami kreskówek przed telewizorami będą mogli kontynuować z nimi zabawę w przestrzeni online. Kanał na czas wakacji przygotował nowe aktywności w ramach działań digitalowych, które łączą rozrywkę z kreatywnością i rozwojem. To kampania „Summer Happiness Lab”, gra „Kamp Koral - nurkuj po nagrody” oraz konkurs „Zabierz SpongeBoba na wakacje” („SpongeBob Kanaciastoporty”). Kultowe postaci z kreskówek czekają na najmłodszych głównie w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i TikTok).

Nickelodeon „SpongeBob Kanciastoporty”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nickelodeon wraz z pierwszym tygodniem wakacji br. otworzył „laboratorium zabawy” - „Summer Happiness Lab”. Przez cały lipiec br. w mediach społecznościowych na widzów kanału i ich rodziny czekać będą różne zabawy i wyzwania. W poniedziałek, 5 lipca br. ruszy zabawa z „Generatorem śmiesznych twarzy”. Mali naukowcy laboratorium będą zestawiać ze sobą fragmenty twarzy bohaterów Nickelodeon oraz głosować na najbardziej zabawną minę. 

Co więcej, w poniedziałek, 5 lipca br. SpongeBob Kanaciastoporty zabierze swoich fanów na wakacyjny „Koralowy Obóz”. Tego dnia w godzinach 16:00 i 16:25 wyemitowane zostaną premierowe odcinki serialu „Kamp Koral” o szalonych, młodzieńczych wakacjach bohaterów z Bikini Dolnego. Kolejne będzie można oglądać od wtorku do piątku o godzinie 16:00. Z kolei w następnym tygodniu (12-16 lipca br.) o tych samych porach na najmłodszych widzów czekać będą powtórki serialu (więcej tutaj).

W ramach działań digitalowych również w poniedziałek, 5 lipca br. ruszy strona internetowa z grą „Kamp Koral - nurkuj po nagrody”. Dla graczy przygotowano także konkurs, w którym należy opisać swoją ulubioną wakacyjną aktywność, a na zwycięzców czekają nagrody. Oprócz tego na Instagramie Nickelodeon Polska będzie dostępny specjalny filtr do zdjęć. Akcję wspierać będą spoty internetowe oraz promocja na Facebooku i TikToku.

Po „Koralowym Obozie” fani będą mieli okazję na rewanż - tym razem to oni zabiorą SpongeBoba na wakacje. Na początku sierpnia br. na Instagramie Nickelodeon Polska rozpocznie się konkurs polegający na zrobieniu zdjęcia lub nagrania wideo w miejscu swojego wakacyjnego wypoczynku przy użyciu specjalnego efektu AR ze SpongeBobem. Ze zgłoszeń zostanie stworzony kolaż, który pojawi się na antenie stacji Nickelodeon.

- Działania Nickelodeon tworzone są z myślą o dzieciach i ich potrzebach - po to, aby zapewnić im rozrywkę, a jednocześnie pokazać, że aktywność w sieci może być rozwijająca. Stacja kieruje swój przekaz również do rodziców, przekonując, że przy zachowaniu umiaru, odpowiedniej kontroli i mądrym doborze treści nie muszą martwić się o swoje pociechy, które spędzą część wakacji ze smartfonem w dłoniach. Letnie propozycje Nickelodeon oparte na współczesnych narzędziach - tak bardzo angażujących najmłodszych - sprzyjają ich kreatywności i uczą, że sfera internetu może być źródłem pozytywnych wrażeń - zapewnia nadawca.

- Przestrzeń online dla dzisiejszych dzieciaków to po prostu naturalna sprawa. Mogą się tam bawić ze swoimi ulubionymi bohaterami, wcielić się w każdego z nich i kierować ich działaniami. Dlatego w okresie wakacji zachęcamy nie tylko do oglądania stacji Nickelodeon, ale również do odwiedzenia naszych kanałów social media, gdzie będzie można na co dzień z nimi obcować. Pamiętajmy, że my jako dorośli jesteśmy ekspertami w tym, co najlepsze i najbardziej bezpieczne dla naszych dzieci, a ten czynnik jest dla nas najważniejszy. Nickelodeon jest od wielu lat ekspertem od dobrej i bezpiecznej zabawy - także w sieci. Spotkanie z naszymi bohaterami gwarantuje moc niesamowitych wrażeń i dużo uśmiechu, a oferta jaką przygotowaliśmy, z pewnością ich dostarczy

- mówi Dorota Neef, kids, youth brands & TAM director ViacomCBS Networks CE.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...