reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

KSW w platformie Viaplay

dodano: 2021-11-20 13:51 | aktualizacja: 2021-11-22 11:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: NENT Group/satkurier.pl

KSW Mamed Khalidov Viaplay będzie od grudnia 2021 roku - jako jedyna platforma streamingowa w Polsce i 9 innych krajach - transmitować wszystkie gale KSW. NENT Group uzgodnił długoterminowe partnerstwo z KSW, wywodzącą się z Polski organizacją mieszanych sztuk walki (MMA). Od 2022 roku KSW będzie organizować więcej wydarzeń z udziałem polskich i międzynarodowych zawodników MMA - aż 12 rocznie. Poprzednie gale KSW można było oglądać w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go, przez ostatnie 17 lat.

KSW
KSW


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą galą KSW na platformie Viaplay będzie KSW 65, które odbędzie się 18 grudnia br. Podczas tego wydarzenia reprezentujący Polskę Mamed Khalidov (bilans 35-7-2) będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego w wadze średniej w starciu z Chorwatem Roberto „Robocopem” Soldiciem (19-3-0), jednym z najbardziej obiecujących europejskich zawodników MMA. Tego samego wieczoru Daniel Torres (12-4-0) i Salahdine Parnasse (15-1-1) zmierzą się w rewanżowym starciu o mistrzostwo wagi piórkowej KSW. Kolejne pojedynki zostaną potwierdzone już wkrótce.

Viaplay i KSW ma również współpracować nad ścieżką rozwoju talentów reprezentujących rynki Viaplay, w tym nad ich udziałem w galach KSW.

Wszystkie wydarzenia będą dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Holandii w ramach regularnej subskrypcji Viaplay obejmującej sport, czyli bez dodatkowych opłat. W Polsce transmisje z KSW Viaplay będą wzbogacone studiem premium podczas gali i komentarzem w języku polskim.

Dwa dni przed oficjalnym ogłoszeniem nabycia praw przez Viaplay, Łukasz „Juras” Jurkowski, który komentuje sporty walki w telewizji Polsat, poinformował w mediach społecznościowych, że oni i Andrzej Janisz rozstają się z KSW i nie skomentują już najbliższej grudniowej gali. 
 

- KSW przyciąga zagorzałych fanów, zwłaszcza w Polsce, i jest obecnie czołową formą promocji MMA w Europie. Partnerstwo z Viaplay idealnie zgrało się w czasie z rosnącą od przyszłego roku do 12 liczbą wydarzeń rocznie. Cieszymy się również, że wspólnie z KSW będziemy pomagać młodym talentom MMA w realizowaniu ich marzeń o rywalizacji przed międzynarodową publicznością - powiedział Peter Nørrelund, Chief Sports Officer NENT Group.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65. Platforma streamingowa Viaplay to niesamowita wartość dla fanów sportu. Chcemy sprawić, by KSW było dostępne dla coraz większej liczby osób w Polsce i Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli lepsze wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie - powiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

- W przyszłym roku wzrośnie liczba naszych imprez, poszerzy się też skład naszego teamu oraz liczba terytoriów europejskich, na których KSW będzie łatwo dostępne. Współpraca z Viaplay daje nam nowe możliwości i pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój KSW. To ważny moment w historii Federacji, który podkreśla nasze zaangażowanie w rozwijanie organizacji. Jestem podekscytowany rozpoczęciem tego partnerstwa i nie mogę się doczekać powitania fanów KSW, nowych i starych, na Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65 - powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...