reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CBS Reality: Porwanie kobiety w okolicy Warszawy

dodano: 2021-11-26 00:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” W poniedziałek, 29 listopada br. o godz. 22:00 w kanale CBS Reality wyemitowany zostanie premierowo 5. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, zatytułowany „Uprowadzona i spalona”. Będzie to finał tej serii. Policjantka Grażyna Biskupska przyjrzy się kolejnym morderstwom popełnionym w Warszawie i jej okolicach. Producentem programu jest ATM Grupa.

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grażyna Biskupska była naczelnikiem Wydziału ds. Zwalczania Aktów Terroru w Komendzie Stołecznej Policji, a potem naczelnikiem w Centralnym Biurze Śledczym Komendy Głównej Policji. Dziesięć lat temu przeszła na emeryturę. W drugim sezonie dokumentalnej serii CBS Reality opowiada o brutalnych zabójstwach popełnionych na terenie Warszawy i okolic w ciągu ostatnich 20 lat. W programie Grażyna Biskupska rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

W piątym i ostatnim odcinku drugiej serii Grażyna Biskupska wraca do śledztwa prowadzonego w 2012 roku w sprawie uprowadzenia i brutalnego zabójstwa obywatelki Chin, do którego doszło w jednej z podwarszawskich miejscowości. Odcinek ten zostanie wyemitowany premierowo w poniedziałek, 29 listopada br. o godzinie 22:00 w kanale CBS Reality.

W tym odcinku widzowie przeniosą się do jednej z podwarszawskich miejscowości, gdzie w kwietniu 2012 roku doszło do porwania oraz brutalnego morderstwa młodej kobiety. W nocy z 14 na 15 kwietnia do pochodzącej z Chin Qiu zadzwoniła koleżanka i poprosiła o pomoc. Dziewczyna chciała, aby jej przyjaciółka odebrała ją z mieszkania znajomych z osiedla w podwarszawskiej Wólce Kosowskiej. Kobiety umówiły się na spotkanie pod bramą wjazdową na teren posesji. Około drugiej w nocy Qiu wyszła z mieszkania, w którym został jej chłopak, i pojechała jego samochodem po koleżankę. 

Kilkanaście minut później koleżanka Qui, czekając na jej przyjazd w umówionym miejscu, najpierw usłyszała dźwięk tłuczonego szkła, a później zobaczyła dwa bardzo szybko przejeżdżające samochody, z czego jeden wyglądał jak samochód Qui. W środku zauważyła przyciśniętą do szyby twarz kobiety, która była łudząco podobna do Qiu. Zaniepokojona dziewczyna zaczęła dzwonić do swojej przyjaciółki, lecz telefon nie odpowiadał. 

Gdy Qiu do rana nie wróciła do domu, jej chłopak i znajomi rozpoczęli poszukiwania. Kilka godzin później policja otrzymała zgłoszenie o znalezionym w podwarszawskich Parolach spalonym samochodzie, w którego bagażniku znajdowały się zwęglone kobiece zwłoki. Funkcjonariusze nie mieli wątpliwości, że doszło do morderstwa. Niestety, zaginięcie Qiu i makabryczne zabójstwo miały wspólny mianownik…

W piątym i ostatnim odcinku drugiej serii „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” inspektor Grażyna Biskupska i zaproszeni przez nią eksperci jeszcze raz prześledzą tę historię. Opowiedzą o śledztwie i pracy operacyjnej funkcjonariuszy, które pozwoliły ustalić przebieg wydarzeń od momentu wyjścia Qiu z domu i połączyć jej zaginięcie z odnalezionym ciałem.

Premierowa emisja piątego i zarazem ostatniego odcinka drugiej serii o prawdziwych zbrodniach „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada br. o godzinie 22:00 w kanale CBS Reality. Na premierowe odcinki serii stacja zaprasza w każdy poniedziałek o godzinie 22:00 (więcej tutaj).
 
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek


„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” - sezon 2., emisja w poniedziałki o godz. 22:00 w CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...