reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Finał „The Voice of Poland” 12 w kanałach TVP

dodano: 2021-12-03 02:02 | aktualizacja: 2021-12-03 07:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 4 grudnia br. o godz. 20:00 w stacji TVP2, a w kolejnych dniach w kanałach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 18. odcinek 12. sezonu programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Będzie to finał tej serii. Uczestników oceniać będą Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel. O wygraną zawalczą Marta Burdynowicz, Wiktor Dyduła, Rafał Kozik i Bartosz Madej.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marta Burdynowicz, Wiktor Dyduła, Rafał Kozik i Bartosz Madej pokonali kilka tysięcy młodych wokalistów. Tylko jedno z nich otrzyma tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”, 50 tysięcy złotych i możliwość podpisania kontraktu z wytwórnią płytową.

Finał tegorocznej edycji został podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich każdy finalista zaśpiewa zagraniczną piosenkę oraz wystąpi ze swoim trenerem. Po zakończeniu wszystkich występów decyzją widzów, osoba z najmniejszą liczbą głosów, będzie się musiała pożegnać ze sceną „The Voice of Poland”. W drugim etapie troje finalistów zaśpiewa polskie przeboje. Uczestnik, który zgromadzi najmniejszą liczbę głosów widzów, opuści program. W ostatniej, trzeciej rundzie na scenie zabrzmią dźwięki najnowszych singli finalistów, które widzowie po raz pierwszy usłyszeli w półfinale. Po zakończeniu głosowania SMS-owego widzowie poznają zwycięzcę dwunastej edycji muzycznego programu.

W tegorocznym finale „The Voice of Poland” o nagrodę główną walczyć będą Marta Burdynowicz, Wiktor Dyduła, Rafał Kozik i Bartosz Madej.

Marta Burdynowicz, jedyna wokalistka tegorocznego finału, zabłysnęła na scenie „The Voice of Poland” dzięki utworowi „Szklanka wody” z repertuaru zespołu Bajm. W trakcie występu odwrócili się wszyscy trenerzy. Marta Burdynowicz zdecydowała się wybrać na swoją mentorkę Justynę Steczkowską. W „Bitwach” Marta Burdynowicz zaśpiewała razem z Wiktorem Kowalskim przebój „My Heart Will Go On” Celine Dion i decyzją Justyny Steczkowskiej to właśnie wygrała muzyczne starcie. Niezwykły występ w „Nokaucie”, podczas którego finalistka wykonała utwór „I'll Never Love Again” Stefani Joanne Angeliny Germanotty „Lady Gagi” i Bradleya Coopera, zapewnił jej miejsce w odcinkach „Live”. Singiel Marty Burdynowicz „Żaden wstyd” widzowie po raz pierwszy usłyszeli w sobotę, 27 listopada br.

Podczas „Przesłuchań w ciemno” Wiktor Dyduła zaśpiewał utwór „Falling” Harry’ego Styles’a. I choć jako pierwsza swój fotel odwróciła Justyna Steczkowska, Wiktor Dyduła na swoich trenerów wybrał Aleksandra Milwiw-Barona „Barona” i Tomasza Lacha „Tomsona”, którzy podobnie jak Marek Piekarczyk, także chcieli go mieć w swojej drużynie. Podczas kolejnego etapu programu Wiktor Dyduła zmierzył się z Julią Stolpe, z którą wygrał, a tym samym przeszedł do „Nokautu”. Zaśpiewał w nim przebój Łukasza Mroza „Nieśmiertelni” i przeszedł do odcinków „Live”. W półfinale „The Voice of Poland” Wiktor Dyduła zaprezentował swój singiel „Dobrze wiesz, że tęsknię”, który w niespełna cztery dni wyświetlono w serwisie YouTube ponad 140 tysięcy razy.

Rafał Kozik w trakcie „Przesłuchań w ciemno” zaczarował wszystkich utworem „Bo jesteś ty” Krzysztofa Krawczyka. Wspomniany występ jako jedyny w tym sezonie „The Voice of Poland” przekroczył milion wyświetleń na oficjalnym kanale programu w serwisie YouTube. Swoje fotele w trakcie występu odwrócili Sylwia Grzeszczak i Marek Piekarczyk. Rafał Kozik zdecydował się dołączyć do drużyny Sylwii Grzeszczak. W „Bitwie” Rafał Kozik pokonał Wiktora Zwierzyńskiego, dzięki czemu w „Nokaucie” mógł zaśpiewać przebój „Another Day” Buckshot LeFonque, który zapewnił mu wejście do etapu „Live”. Zaprezentowany w półfinale singiel Rafała Kozika nosi tytuł „Zimny front”.

W finale dwunastej serii „The Voice of Poland” drużynę Marka Piekarczyka reprezentować będzie Bartosz Madej, który podczas „Przesłuchań w ciemno” brawurowo wykonał utwór „Nights in White Satin” z repertuaru The Moody Blues. Podczas muzycznych „Bitew” Bartosz Madej zmierzył się z Janem Majewskim i wyszedł z tego starcia obronną ręką. Hit Boba Dylana „Like a Rolling Stone”, który Bartosz Madej zaśpiewał w „Nokaucie”, otworzył mu drzwi do etapu „Live”. „Moje serce” to tytuł singla, który Bartosz Madej premierowo zaprezentował w półfinale programu.

O tym, kto z finalistów zwycięży dwunastą edycję muzycznego widowiska zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS-owym. SMS-y można wysyłać do soboty, 4 grudnia br.:  o treści „3” na numer 7346 jeżeli program ma wygrać Wiktor Dyduła, o treści „8” na numer 7346 jeżeli wygrać powinien Rafał Kozik, o treści „11” na numer 7346 jeśli to Bartosz Madej powinien otrzymać tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”, o treści „16” na numer 7346 jeżeli zwyciężyć powinna Marta Burdynowicz (dane za TVP) (więcej tutaj).
 
Tomasz Lach „Tomson”, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Tomasz Lach „Tomson”, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP


„The Voice of Poland” - sezon 12., emisja w soboty o godz. 20:00 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...