reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

4K UltraBox+ z systemem graphyne3 od ADB

dodano: 2021-12-10 12:46 | aktualizacja: 2021-12-10 15:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ADB

Ultrabox+ Zgodnie z naszymi zapowiedziami, 10 grudnia br. CANAL+ udostępni wąskiej grupie klientów z dekoderami 4K UltraBox+ od ADB nową odsłonę swojej usługi telewizyjnej, w oparciu o system graphyne3™ i oprogramowanie od ADB. Operator, wykorzystując szerokie możliwości konfiguracyjne oprogramowania graphyne3™, wprowadzi również nowy interfejs użytkownika, odpowiadający stylem usłudze CANAL+ online.

ADB
Canal+ 4K UltraBox+ nowe oprogramowanie 2021 ADB


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe rozwiązanie zapewni abonentom CANAL+ dostęp do najnowszych funkcjonalności na dekoderach 4K UltraBox+, tj. możliwość oglądania treści wyemitowanych w przeszłości, bez konieczności ich nagrywania (Catch-up TV), możliwość odtworzenia od początku trwającego programu na żywo (Start-over), oraz dostęp do obszernej biblioteki treści na życzenie i aplikacji streamingowych, takich jak Netflix (inne aplikacje mają pojawić się już wkrótce, informuje ADB). Wszystko to wzbogaci dotychczasową ofertę telewizyjną operatora i będzie dostępne poprzez nowoczesny interfejs graphyne3™ od ADB. Więcej informacji na temat nowego oprogramowania pod tym linkiem.

Dzięki wprowadzeniu nowego systemu graphyne3™ i łatwo konfigurowalnego interfejsu użytkownika, CANAL+ będzie mógł na bieżąco dostosowywać usługę do potrzeb abonentów i sukcesywnie realizować swoje założenia biznesowe. Wdrażając nowe rozwiązanie, operator otrzymuje wyjątkowe narzędzie, które zostało zaprojektowane, by w łatwy sposób dostarczać klientom personalizowane rekomendacje treści i jednocześnie ułatwiać ich przeglądanie.

W grudniu, w ramach pilotażowego wdrożenia, nowa odsłona usługi zostanie udostępniona dla części użytkowników dekoderów 4K UltraBox+ (część dekoderów ADB NCP-3670SF - JADA). W pierwszym kwartale 2022 roku upgrade do nowych funkcjonalności i nowego interfejsu w stylu CANAL+ online otrzymają pozostali klienci posiadający dekodery UHD od CANAL+, informuje ADB.
 

- Nasza wieloletnia współpraca z CANAL+ jest świetnym przykładem ciągłej ewolucji i zaawansowanego rozwoju, który pozwala adoptować już wdrożone dekodery do ciągle zmieniających się potrzeb rynku. Wspólnie z zespołem CANAL+ przygotowaliśmy nowoczesną i atrakcyjną odsłonę usługi operatora, którą abonenci z pewnością docenią. Wdrożenie systemu graphyne3™ dla CANAL+, wiodącego operatora w Polsce, potwierdza naszą ekspertyzę w dziedzinie projektowania oprogramowania i integracji systemów dla branży pay-tv - mówi Jacek Galik, SVP Sales w ADB.

- Klienci CANAL+ już niebawem zyskają dostęp do najnowszych rozwiązań łączących świat tradycyjnej telewizji ze światem VOD. To gigantyczny i ważny dla nas krok, który rozwinie funkcjonalności naszych topowych dekoderów i zupełnie zmieni doświadczenie korzystania z telewizji - mówi Artur Przybysz, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży CANAL+ Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...