reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-03-21 - 2023-03-22

Polsat Games i Ultraliga Mistrzostwa Polski

dodano: 2021-12-13 08:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane Zakończył się etap kwalifikacji do Ultraligi Mistrzostw Polski w „Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane”, czyli oficjalnej ligi regionalnej wspieranej przez Riot Games. Widzowie poznali polskich zawodników, którzy zagrają o nagrody z puli wynoszącej 26 000 złotych. Zawodnicy będą walczyć także o miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Rising Legends Superbrawl. Walka o tytuł mistrza Polski transmitowana będzie równolegle w telewizji Polsat Games i w internecie w serwisach Polsat Box Go (dawniej Ipla i Cyfrowy Polsat Go), Twitch.tv i YouTube w każdy poniedziałek, od 13 grudnia br. o godz. 18:00. Za organizację rozgrywek i produkcję transmisji odpowiada dom produkcyjny Frenzy.

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ultraliga Mistrzostwa Polski w „Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane” to kolejna edycja wspieranej przez producenta tytułu - firmę Riot Games - oficjalnej ligi regionalnej. Szesnastu graczy w Polsce po raz kolejny zmierzy się o tytuł mistrza Polski oraz nagrody pieniężne z puli wynoszącej 26 000 złotych. Tym razem zawodnicy będą walczyć także o miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Rising Legends Superbrawl. Transmisje z dedykowanego rozgrywkom esportowym studia w Warszawie będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 18:00, równolegle w kanale Polsat Games oraz w internecie na platformach Polsat Box Go, Twitch.tv i YouTube (więcej tutaj).

Do udziału w głównej fazie rozgrywek zaproszona została czwórka zawodników ubiegłego sezonu Ultraligi - Ogiii, Aki, SPC Arkady i AGO Traviscwat, oraz finalista mistrzostw świata w TFT - DV1 Shircane. Oprócz nich, w trzecim sezonie zmagań widzowie zobaczą graczy, którzy awansowali do rozgrywek w procesie kwalifikacji, są to: DV1 Sage, ANO Lelouch, ANO Vicer, AGO Zbrojson, Kacpersky191, Simplyw0jtek, Kubixon, TKey, zE juman, Arnold i UnluckyHubi. Podobnie jak pierwszym sezonie zawodnicy zmierzą się w trzech fazach zmagań ligowych - fazie karuzeli i bitwy, a całość zwieńczy finał rozgrywany w studiu Polsatu Games w Warszawie.  

- Mistrzostwa Polski w „Teamfight Tactics” powstały w ramach odpowiedzi na potrzeby polskiej sceny. Od lat razem z Riot Games staramy się zapewnić rodzimym zawodnikom dodatkowe możliwości do rozwoju w przyjaznym ekosystemie rozgrywek, a fanom esportu dawkę emocji z najwyższym poziomem produkcyjnym - podkreśla Marcin Kilar, dyrektor zarządzający Frenzy. - Cieszę się, że dzięki wspólnym celom możemy zrealizować trzeci już sezon prestiżowej ligi „Teamfight Tactics”. Dzięki Ultralidze „TFT” mieliśmy możliwość wspierać rozwój polskiego finalisty tegorocznych mistrzostw świata w „Teamfight Tactics”. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do niego także inni uczestnicy Ultraligi i wspólnie podbiją światową scenę „TFT” - dodaje.

- Jesteśmy bardzo dumni z naszej współpracy z Frenzy w ciągu ostatnich kilku lat, czy to powołując do życia turnieje w telewizji, serwisach streamingowych, czy tworząc filmy dokumentalne wokół naszych największych tytułów i gwiazd esportu. Frenzy oznacza jakość i nie możemy się doczekać dalszej współpracy w przyszłości - mówi Grzegorz Szabla, senior brand manager CEE, Riot Games. - To, że rozgrywki „Teamfight Tactics” pojawiają się również w ramach Ultraligi pokazuje po pierwsze jak mocną pozycję ten tytuł ma w naszej części Europy, a po drugie jak wielu utalentowanych graczy „TFT” pochodzi z Polski - dodaje.


Za komentarz podczas rozgrywek odpowiadać będą Dawid Letachowicz „Azonh”, Michał Francuz „Myha” oraz Cezary Cholewski „BlackFireIce”. Za organizację rozgrywek i produkcję transmisji odpowiada dom produkcyjny Frenzy (więcej tutaj).

Dodajmy, że Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go (więcej tutaj).
 
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat


Plan transmisji:

W poniedziałki (od 13 grudnia)
18:00 e-sport, Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...