reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-22 - 2022-01-23

Polsat Games i Ultraliga Mistrzostwa Polski

dodano: 2021-12-13 08:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane Zakończył się etap kwalifikacji do Ultraligi Mistrzostw Polski w „Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane”, czyli oficjalnej ligi regionalnej wspieranej przez Riot Games. Widzowie poznali polskich zawodników, którzy zagrają o nagrody z puli wynoszącej 26 000 złotych. Zawodnicy będą walczyć także o miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Rising Legends Superbrawl. Walka o tytuł mistrza Polski transmitowana będzie równolegle w telewizji Polsat Games i w internecie w serwisach Polsat Box Go (dawniej Ipla i Cyfrowy Polsat Go), Twitch.tv i YouTube w każdy poniedziałek, od 13 grudnia br. o godz. 18:00. Za organizację rozgrywek i produkcję transmisji odpowiada dom produkcyjny Frenzy.

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ultraliga Mistrzostwa Polski w „Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane” to kolejna edycja wspieranej przez producenta tytułu - firmę Riot Games - oficjalnej ligi regionalnej. Szesnastu graczy w Polsce po raz kolejny zmierzy się o tytuł mistrza Polski oraz nagrody pieniężne z puli wynoszącej 26 000 złotych. Tym razem zawodnicy będą walczyć także o miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Rising Legends Superbrawl. Transmisje z dedykowanego rozgrywkom esportowym studia w Warszawie będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 18:00, równolegle w kanale Polsat Games oraz w internecie na platformach Polsat Box Go, Twitch.tv i YouTube (więcej tutaj).

Do udziału w głównej fazie rozgrywek zaproszona została czwórka zawodników ubiegłego sezonu Ultraligi - Ogiii, Aki, SPC Arkady i AGO Traviscwat, oraz finalista mistrzostw świata w TFT - DV1 Shircane. Oprócz nich, w trzecim sezonie zmagań widzowie zobaczą graczy, którzy awansowali do rozgrywek w procesie kwalifikacji, są to: DV1 Sage, ANO Lelouch, ANO Vicer, AGO Zbrojson, Kacpersky191, Simplyw0jtek, Kubixon, TKey, zE juman, Arnold i UnluckyHubi. Podobnie jak pierwszym sezonie zawodnicy zmierzą się w trzech fazach zmagań ligowych - fazie karuzeli i bitwy, a całość zwieńczy finał rozgrywany w studiu Polsatu Games w Warszawie.  

- Mistrzostwa Polski w „Teamfight Tactics” powstały w ramach odpowiedzi na potrzeby polskiej sceny. Od lat razem z Riot Games staramy się zapewnić rodzimym zawodnikom dodatkowe możliwości do rozwoju w przyjaznym ekosystemie rozgrywek, a fanom esportu dawkę emocji z najwyższym poziomem produkcyjnym - podkreśla Marcin Kilar, dyrektor zarządzający Frenzy. - Cieszę się, że dzięki wspólnym celom możemy zrealizować trzeci już sezon prestiżowej ligi „Teamfight Tactics”. Dzięki Ultralidze „TFT” mieliśmy możliwość wspierać rozwój polskiego finalisty tegorocznych mistrzostw świata w „Teamfight Tactics”. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do niego także inni uczestnicy Ultraligi i wspólnie podbiją światową scenę „TFT” - dodaje.

- Jesteśmy bardzo dumni z naszej współpracy z Frenzy w ciągu ostatnich kilku lat, czy to powołując do życia turnieje w telewizji, serwisach streamingowych, czy tworząc filmy dokumentalne wokół naszych największych tytułów i gwiazd esportu. Frenzy oznacza jakość i nie możemy się doczekać dalszej współpracy w przyszłości - mówi Grzegorz Szabla, senior brand manager CEE, Riot Games. - To, że rozgrywki „Teamfight Tactics” pojawiają się również w ramach Ultraligi pokazuje po pierwsze jak mocną pozycję ten tytuł ma w naszej części Europy, a po drugie jak wielu utalentowanych graczy „TFT” pochodzi z Polski - dodaje.


Za komentarz podczas rozgrywek odpowiadać będą Dawid Letachowicz „Azonh”, Michał Francuz „Myha” oraz Cezary Cholewski „BlackFireIce”. Za organizację rozgrywek i produkcję transmisji odpowiada dom produkcyjny Frenzy (więcej tutaj).

Dodajmy, że Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go (więcej tutaj).
 
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat


Plan transmisji:

W poniedziałki (od 13 grudnia)
18:00 e-sport, Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...