reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-04 - 2021-12-05

27-29.11 Polsat Sport: Szachy, derby i magazyny

dodano: 2021-11-26 01:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 27-28 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Superpuchar Polski szachistów, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Copa Libertadores, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet Championship, La Liga Santander, La Liga SmartBank, gala bokserska Premier Boxing Champions, biathlon, bobsleje, curling, łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, narciarstwo dowolne, short track, snowboard, badminton oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga, League of Legends - Trinity Force Puchar Polski i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Superpuchar Polski szachistów, Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Copa Libertadores (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj), League of Legends - Trinity Force Puchar Polski (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

27 listopada (sobota)
6:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:30 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Secret Garden: skicross, Polsat Sport Extra

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 curling, mistrzostwa Europy w Lillehammer: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News i Eurosport 2

9:50 Superpuchar Polski szachistów: Jan-Krzysztof Duda - Radosław Wojtaszek, Polsat Sport

10:00 bobsleje, zawody w Innsbrucku: monobob kobiet, Polsat Sport Extra

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:20 KSW47, Polsat Sport Fight

11:30 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: program dowolny solistów, Polsat Sport News

11:35 (Polsat Sport Extra) i 11:40 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg indywidualny kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 (Polsat Sport News) i 21:45 (Eurosport 2) curling kobiet, mistrzostwa Europy w Lillehammer: finał, Polsat Sport News i Eurosport 2

13:00 La Liga Santander: „La Manita. Juan Carlos Valerón” - magazyn, Eleven Sports 3

13:15 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg półfinałowy na 1500 m kobiet, Polsat Sport Extra

13:25 Sky Bet Championship: Preston North End FC - Fulham FC Londyn, Eleven Sports 3

13:30 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg półfinałowy na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:40 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport Extra

14:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg indywidualny mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:55 Serie A Tim: FC Empoli - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg półfinałowy na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra

15:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: taniec dowolny par sportowych, Polsat Sport News

16:00 biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg indywidualny mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:15 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg finałowy na 500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:25 biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg indywidualny mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:00 (Polsat Sport News) i 23:00 (Eurosport 2) curling, mistrzostwa Europy w Lillehammer: finał, Polsat Sport News i Eurosport 2

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

17:00 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „La Manita. Juan Carlos Valerón” - magazyn, Eleven Sports 2

17:10 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: program dowolny solistek, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:30 La Liga Santander: „La Manita. Juan Carlos Valerón” - magazyn, Eleven Sports 3

17:50 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

18:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:10 La Liga SmartBank: UD Almeria - SD Huesca, Eleven Sports 3

18:25 La Liga Santander: RCD Mallorca - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport Extra

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:00 Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

20:20 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Korona Kielce, Polsat Box Go

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - LUK Lublin, Polsat Sport

20:30 „Wywiad z Gianlucą Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 3

20:30 piłka nożna: „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:50 Copa Libertadores, finał: SE Palmeiras São Paulo - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Extra

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique GC Nice Nicea - FC Metz, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 bobsleje, Pucharu Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

21:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3

21:25 Liga Portugal Bwin: Belenenses SAD Lizbona - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świrkula

22:30 „Śladami mistrzów w Arenie Lodowej” - reportaż, Polsat Sport

23:00 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport Extra

23:00 SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Vero Volley Monza, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Manita. Juan Carlos Valerón” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Wywiad z Gianlucą Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 27 na 28 listopada (z soboty na niedzielę)
0:30 Puchar Europy UEFA: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 KSW, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Las Vegas, Polsat Sport

28 listopada (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 badminton, turniej BWF World Tour na Bali: finały, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:20 (Eurosport 1) i 7:30 (Polsat Sport Extra) snowboard, Puchar Świata w Secret Garden: cross, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 „Reportaż z Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim” - reportaż, Polsat Sport Extra

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:30 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

10:50 (Polsat Sport Extra) i 10:55 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

12:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 1

12:10 Eredivisie: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

12:25 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 Tauron Liga: UNI Opole - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

12:45 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:55 Scottish Premiership: Livingston FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2

12:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

13:00 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

13:20 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg ćwierćfinałowy na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

13:20 (Eurosport 1) i 13:45 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

13:55 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - UD Levante Walencja, Eleven Sports 2

14:25 Eredivisie: FC Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

14:30 KSW63, Polsat Sport Fight

14:30 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

14:30 La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:50 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - KS Górnik Polkowice, Polsat Box Go

14:55 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg finałowy na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Teplice Cieplice, Polsat Sport Premium 1

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

14:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg półfinałowy sztafet mieszanych, Polsat Sport Extra

15:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

16:05 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg finałowy sztafet mieszanych, Polsat Sport Extra

16:10 La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 2

16:40 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg sztafetowy kobiet, Polsat Sport Extra

16:40 Eredivisie: SC Heerenveen - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

16:55 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: bieg sztafetowy mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i nSport+

17:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

17:00 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Stal Nysa, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:50 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

17:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Slovan Liberec, Polsat Sport Premium 2

18:00 SuperLega: Leo Shoes PerkinElmer Modena - Verona Volley, Polsat Sport News

18:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

18:55 Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - CD Tondela, Eleven Sports 4
komentują: Marcin Gazda i Michał Świerżyński

19:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:30 La Liga Santander: „La Manita. Juan Carlos Valerón” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1

20:30 Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

20:30 Puchar Europy UEFA: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Troyes AC, Eleven Sports 3, Canal+ Sport i nSport+

21:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 Liga Portugal Bwin: FC Porto - Vitoria SC Guimarães, Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

21:30 (Polsat Sport Extra) i 22:45 (Eurosport 2) short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Major League Soccer (MLS): faza play-off, Polsat Sport

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Manita. Juan Carlos Valerón” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:30 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport Extra

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3

23:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 28 na 29 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 KSW, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:35 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...