reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Urodzinowy maraton w styczniu w Boomerangu

dodano: 2021-12-15 03:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang W styczniu 2022 roku kanał telewizyjny Boomerang szczególnie poleca swoim widzom taki serial jak „Ninja Express”, a w ramach pasma „Urodziny Toma i Jerry’ego” takie produkcje jak „Tom i Jerry Show” i „Tom i Jerry w Nowym Jorku”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, styczeń 2022 roku w Boomerangu będzie miesiącem premierowej emisji serialu „Ninja Express”. Postaci z kreskówki to odważni ninja, którzy walczą o dostarczenie na czas różnych przesyłek. Trójka nieoczywistych, bojowych kurierów jest w stanie podjąć wiele prób doręczenia, aby zawsze donieść przesyłkę do odbiorcy. Boomerang zaprasza także na zimowy maraton z kultowymi bohaterami stacji - będzie ku temu wyjątkowa okazja, czyli „Urodziny Toma i Jerry’ego”. 

Styczeń 2022 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Urodziny Toma i Jerry’ego”:
emisja: codziennie (od 17 stycznia 2022 roku) o 16:00
Premiera maratonu odbędzie się w poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku o godzinie 16:00. Zima w Boomerangu to czas zabawy z kultowymi bohaterami, czyli Tomem i Jerrym. Będzie ku temu wyjątkowa okazja: w lutym 2022 roku kreskówka skończy 82 lata. Przez minione dekady widzowie mogli poznać różne odsłony animacji o słynnym duecie. Stacja Boomerang z okazji urodzin przygotowała emisje dwóch najnowszych odsłon tych przygód, czyli „Tom i Jerry Show” i „Tom i Jerry w Nowym Jorku”. Pierwsza kreskówka, „Tom i Jerry Show”, opowiada o klasycznych przygodach dwójki zawadiaków. W emitowanych odcinkach Tom, pod wpływem trujących odpadków, zamieni się w zielonego potwora. Wszyscy bohaterowie znajdą sobie zupełnie nowe zajęcie: kot Tom, mysz Jerry i pies Spike zakopią topór wojenny i wspólnie założą jazzowy zespół. Czekają ich magiczne wydarzenia: dom Toma i Jerry’ego odwiedzi iluzjonista. Zostawi swój kapelusz, ale przekonają się, że nie jest on zwykłym nakryciem głowy, lecz prawdziwie zaczarowanym przedmiotem (więcej tutaj). Stacja zaprosi też na emisję odcinków produkcji „Tom i Jerry w Nowym Jorku”, gdzie bohaterowie psocą na ulicach i w budynkach wielkiej amerykańskiej metropolii (więcej tutaj).

„Ninja Express”
emisja: codziennie (od 17 stycznia 2022 roku) o 18:00

Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku o godzinie 18:00. Nie ma przesyłek niemożliwych do dostarczenia - wiedzą to trzej ninja, którzy postanowili założyć firmę kurierską. Nazywa się Ninja Express, a jej kurierzy potrafią doręczyć przesyłkę nawet w najdalsze miejsce, o dowolnej porze i dowolnego dnia. Premierowa animacja skupia się na absurdalnych sytuacjach, jakie przydarzają się w pracy tytułowym ninja - to one stają się zabawnymi żartami w kolejnych odcinkach. Trzech bohaterów to Kiro, Konpeki i Aka. Kiro ma najdrobniejsza posturę z całej trójki, ale jest najszybszy i to właśnie on jest mózgiem przesyłkowych operacji. Pomaga mu w tym niezawodny gadżet: ultra mocna taśma klejąca. Konpeki bywa bardzo emocjonalny, a dzięki temu wie, jak zorganizować niesamowitą, emocjonującą przygodę. Ma super moc, bo potrafi przenieść się w dowolne miejsce i może przetransportować wszystkich ninja. Aka jest najsilniejszy z całej trójki i uniesie każdą paczkę. Czasem brak mu cierpliwości, ale potrafi w mig zmniejszyć duży pakunek. W sukurs przychodzi mu czerwona chusteczka, której używa jak broni. Wszystkie umiejętności ninja wykorzystają w premierowym serialu stacji Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...