reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Natura w styczniu w National Geographic Wild

dodano: 2021-12-29 04:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W styczniu 2022 roku kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Weterynarz z powołania” (sezon 7.), a w ramach pasma „Dziwne oblicza królestwa zwierząt” takie produkcje jak „Najdziwniejsze gatunki”, „Najdziwniejsze stworzenia świata” i „Osobliwości świata zwierząt”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca. dziwne, groteskowe i zaskakujące - takie będą premierowe serie w kanale National Geographic Wild w styczniu 2022 roku. Pasmo „Dziwne oblicza królestwa zwierząt” udowodni, że kreatywność Matki Natury jest nieskończona. Kanał National Geographic Wild przygotował serię, po której spojrzenie na świat przyrody już nigdy nie będzie takie samo. W specjalnym paśmie dokumentalnym „Dziwne oblicza królestwa zwierząt” (emisje w każdą niedzielę, od 2 stycznia 2022 roku od godziny 14:00) pojawią się istoty tak dziwaczne i groteskowe, że aż trudno uwierzyć w ich istnienie. Na spragnionych odkryć czekają latające gady, jadowite naczelne i mięsożerne rośliny rodem z Azji, przebiegłe pełzacze - zabójcy, tajemnicze rytuały godowe, morscy odmieńcy i toksyczne maszkary. Dziwne poczucie humory czy kreatywność Matki Natury?

Styczeń 2022 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Dziwne oblicza królestwa zwierząt”:
emisja: w niedziele (od 2 stycznia 2022 roku) o 14:00
Pasmo w ofercie kanału National Geographic Wild.

„Dziwne oblicza królestwa zwierząt”:
„Najdziwniejsze gatunki” („Weirdest”)
emisja: w niedziele (od 2 stycznia 2022 roku) o 14:00

Latające gady, jadowite naczelne i mięsożerne rośliny - National Geographic Wild zaprasza na niezwykłe spotkanie z najdziwniejszymi zwierzętami Azji. Od wysp Indonezji po mongolskie stepy - dzięki kamerze widzowie wyruszą w fascynującą podróż po największym kontynencie na Ziemi, by na własne oczy zobaczyć dziwactwa i wybryki natury, które trudno spotkać w innych miejscach. Ekscesy mutantów, niebezpieczne popisy w tańcu godowym, groteskowe walki o samice, bezwstydne kuszenie i miłosne trójkąty to tylko niektóre ze scen, jakie widzowie zobaczą na ekranie. Takich osobliwości nie ma nigdzie indziej.

„Weterynarz z powołania” 7 („Dr. Oakley Yukon Vet” 7)
emisja: w poniedziałki (od 17 stycznia 2022 roku) o 18:00

Operacja rosomaka, badanie bizona czy wypuszczanie łosi na wolność - każdy dzień przynosi wyjątkowe wyzwanie dla doktor Oakley. Ta niesamowita weterynarz z Jukonu zajmuje się zwierzętami najróżniejszych gatunków, zamieszkujących obszar liczący setki kilometrów kwadratowych. Bywają tam trudne momenty, jednak dzielna Oakley zrobi wszystko, co trzeba, by zapewnić podopiecznym bezpieczeństwo i zdrowie. W nowych odcinkach Oakley chce uchronić swoją suczkę Bindi, która ma cieczkę, przed miejscowym ogarem, zdolnym zrobić wszystko, by dostać się do wybranki. Wraz z córkami jedzie do wyjątkowego schroniska w Wasilla na Alasce, gdzie poznaje zadziwiającą metodę odwracania świnek na grzbiet. Musi również odciąć poroże reniferowi. Dla niestrudzonej weterynarz z Jukonu taki trening na mrozie to codzienność (więcej tutaj).

„Dziwne oblicza królestwa zwierząt”:
„Najdziwniejsze stworzenia świata” („Monsters Of The Wild: Creepy Crawlers”)
emisja: w niedzielę, 23 stycznia 2022 roku o 14:00

Natura potrafi zachwycić swoją różnorodnością. Choć ewolucja jest dla niej niewyczerpanym źródłem natchnienia, czasem jednak efekty bywają dość dziwaczne. Przebiegli zabójcy, tajemnicze rytuały godowe, nieszablonowi rodzice, morscy odmieńcy i toksyczne maszkary - National Geographic Wild przedstawia świat dzikich pełzaczy. Robaki to nie tylko tasiemce, owsiki, glisty czy pijawki. Ich kraina obfituje w bogactwo unikalnych stworzeń, których urocze odnogi i czułki mogą okazać się bronią prawdziwego zabójcy. Będzie przerażająco i groteskowo, a zarazem fascynująco. - Uwaga. Tylko dla widzów o mocnych nerwach - informuje nadawca.

„Dziwne oblicza królestwa zwierząt”:
„Osobliwości świata zwierząt” („Monsters Of The Wild: Wonderfully Weird”)
emisja: w niedzielę, 23 stycznia 2022 roku o 15:00

Przed widzami najdziwniejsze efekty ewolucji - zobaczą oni z bliska stworzenia tak osobliwe i przerażające, że budzą lęk nawet w sobie nawzajem. Kim są najdziwniejsze stworzenia świata? Dyskretne maszyny do zabijania, ekstrawaganccy lotnicy i bezczelni mistrzowie kamuflażu - oto świat dzikich stworów, tak zdumiewających i strasznych, że trudno uwierzyć w ich istnienie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...