reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Start Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK

dodano: 2022-01-05 16:48
autor: RO | źródło: parabola.cz/satelitnatv.sk

Nova Sport Od środy, 5 stycznia 2022 r. dom sprzedaży słowackiej grupy telewizyjnej Markiza udostępnia dwa nowe kanały sportowe klasy premium Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK, które zastępują wcześniejszy projekt wspólny dla Czech i Słowacji.

Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK
Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oddzielna dystrybucja przeznaczona wyłącznie na rynek słowacki pozwoli zaspokoić zapotrzebowanie wszystkich reklamodawców, którzy chcą dotrzeć do aktywnej męskiej widowni. Niewątpliwie także firmy bukmacherskie docenią ten fakt, który otwiera niezwykle atrakcyjny sposób na jak najbardziej efektywną komunikację z potencjalnymi klientami.

Nova Sport 3 i Nova Sport 4 nadają na czeskim i słowackim rynku od 13.08.2021 i nadal mają dostarczać identyczne treści sportowe, nawet po podziale dystrybucji na język czeski i słowacki. Będą się różnić tylko spotami sponsorowanymi i blokami reklamowymi, dostosowanymi do danego kraju.

Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK będą nadal nadawać w jakości HD, obiecując widzom najpopularniejsze rozgrywki sportowe (Ligę Mistrzów UEFA, hiszpańską LaLigę, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A). Oprócz najlepszych lig, stacje będą również transmitować drugie zawody piłkarskie z Hiszpanii i Niemiec.

Na wyodrębnionych kanałach widzowie obejrzą także amerykańską serię NASCAR czy Puchar Wyzwolicieli Ameryki Południowej (Copa Libertadores de América). Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK zapewnią transmisje z nowego studia telewizyjnego oraz najnowsze technologie.

Od momentu uruchomienia, kanały są dostępne na Słowacji w ofertach operatorów Slovak Telekom i DIGI Slovakia. Orange Slovensko również kanały włączyło do swoich pakietów, a obecnie ponad 400 tys. subskrybentów może oglądać oba programy. Markiza podaje, że trwają negocjacje z innymi dostawcami, aby nowe kanały dotarły do jak największej liczby widzów.

Działalność oddzielnych kanałów Nova Sport 3 i Nova Sport 4 w Czechach i na Słowacji została zatwierdzona w zeszłym roku na ostatnim posiedzeniu przez czeskiego regulatora medialnego RRTV.

Źródło: parabola.cz  satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...