reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rock Radio ma 8 lat

dodano: 2022-01-24 03:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Zespół Rock Radia (Agora) rozpoczął świętowanie 8. urodzin stacji, które wypadają w poniedziałek, 31 stycznia br. Słuchacze rozgłośni mogą wziąć udział w jubileuszowym konkursie „8 sekund” i wygrać do 8000 zł. Codziennie na antenie Rock Radia rozgrywany jest też specjalny „Międzypokoleniowy wielki test z klasyki rocka”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 17 stycznia 2022 roku słuchacze Rock Radia mogą sprawdzić swoją znajomość rockowych klasyków w urodzinowym konkursie stacji „8 sekund”. Właśnie przez tyle czasu prezentowanych jest 8 utworów, których wykonawców należy wskazać w odpowiedzi. Za każdego poprawnie wskazanego artystę lub zespół Rock Radio wypłaci laureatowi zabawy 100 zł, a jeśli komuś uda się podać komplet, czyli 8 wykonawców, to do zwycięskiej kwoty rozgłośnia dołoży jedno zero, przekazując nagrodę w wysokości 8000 zł. Konkurs rozgrywany będzie do piątku, 28 stycznia br., od poniedziałku do piątku po godzinie 11:00 (więcej tutaj).

Również w poniedziałek, 17 stycznia br. rozpoczął się „Międzypokoleniowy wielki test z klasyki rocka”. Punkty zbierają w nim pary międzypokoleniowe, np. syn z ojcem lub wnuczek z babcią. Ta drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, odbierze urodzinowy zestaw nagród od Rock Radia, w którym znajdą się książki, płyty i koszulki stacji. Specjalne wydanie testu potrwa 2 tygodnie. Zabawy można słuchać na antenie codziennie między 10:00 a 18:00 (więcej tutaj).

Jubileuszowe zabawy Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Rock Radio ma 8 lat. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rock Radio ma 8 lat. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...