reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-30 - 2022-12-01

12-14.02 Polsat Sport: Liga Mistrzów i magazyny

dodano: 2022-02-11 06:58 | aktualizacja: 2022-02-11 15:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 12-13 lutego br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie - „Studio Pekin”, Liga Mistrzów siatkarzy, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Ultimate Fighting Championship (UFC), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów Polsat Box Go i Interia Sport. Na widzów czekać będą m.in.: zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie - „Studio Pekin” (więcej tutaj), Liga Mistrzów siatkarzy (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

12 lutego (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Ultimate Fighting Championship 271 (UFC271): odliczanie, Polsat Sport

8:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 Ultimate Fighting Championship 271 (UFC271): odliczanie, Polsat Sport News

12:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:50 Liga Mistrzów siatkarzy: Lokomotiw Nowosybirsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

13:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 Sky Bet Championship: Huddersfield Town FC - Sheffield United FC, Eleven Sports 2

13:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

14:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 PlusLiga: Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

15:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

15:55 Sky Bet Championship: FC Reading - Coventry City FC, Eleven Sports 3

16:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Interia Sport

16:10 La Liga Santander: Villarreal CF - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 2

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 4

17:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Exact Systems Norwid Częstochowa, Polsat Box Go

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:40 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat News

18:00 PlusLiga: Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

18:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:25 La Liga Santander: Rayo Vallecano Madrid Madryt - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2

18:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

18:55 Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - CD Santa Clara Clube Desportivo Santa Clara Ponta Delgada, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box Go

19:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

20:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - Getafe CF, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

22:00 SuperLega: Kioene Padwa - Vero Volley Monza, Polsat Sport News

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:50 KSW56, Polsat Sport Fight

23:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin - magazyn, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 12 na 13 lutego (z soboty na niedzielę)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

4:00 Ultimate Fighting Championship 271 (UFC271), Polsat Sport

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13 lutego (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport

9:45 KSW31, Polsat Sport Fight

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Tauron Liga: Joker Świecie - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Box Go

12:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - FC Lorient, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:55 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2

14:25 Eredivisie: RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

14:55 Fortuna: Liga: 1. FC Slovacko Uherské Hradiště - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

14:55 Serie A Tim:  FC Empoli - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Interia Sport

16:10 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2

16:40 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Twente Enschede, Polsat Sport News

16:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i nSport+

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 Energa Basket Liga: King Szczecin - Anwil Włocławek, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:40 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat News

17:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games

19:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

19:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:00 „Gianluca Di Marzio dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 4

20:30 Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Ligue 1 Uber Eats: FC Metz - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i nSport+

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport

23:00 SuperLega: Leo Shoes PerkinElmer Modena - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport News

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 13 na 14 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 KSW40, Polsat Sport Fight

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...