reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mateusz Golis w zespole Radia Złote Przeboje

dodano: 2022-02-18 02:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Od poniedziałku, 14 lutego 2022 roku Radio Złote Przeboje (Agora) ma nowego zastępcę dyrektora programowego - został nim Mateusz Golis, który dołączył do zespołu stacji. Będzie współodpowiedzialny za kwestie programowe i organizacyjne związane z Radiem Złote Przeboje obok Agaty Strzały, która również jest zastępczynią dyrektora programowego rozgłośni. Obowiązki dyrektora programowego Radia Złote Przeboje pełni Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory (GRA).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od połowy lutego 2022 roku Mateusz Golis będzie zastępcą dyrektora programowego Radia Złote Przeboje. W zarządzaniu zespołem i anteną rozgłośni wesprze dotychczasową zastępczynię szefa Złotych Przebojów - Agatę Strzałę.

Obowiązki dyrektora programowego Radia Złote Przeboje pełni Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

- Mateusz jest radiowcem z krwi i kości, z dużą wiedzą i głową pełną pomysłów. Jednocześnie to człowiek z wielką energią i pasją do tego, co robi. Cieszę, że znalazł się w zespole Radia Złote Przeboje i że będziemy mogli współpracować

- mówi Piotr Jaroszewski.

- Dołączam do Radia Złote Przeboje z wielką radością. Propozycja pracy w tak doświadczonym zespole radiowym była dla mnie z jednej strony zaszczytem, a z drugiej - sporym wyzwaniem. Wierzę, że razem uda nam się osiągnąć zakładane dla stacji cele

- dodaje Mateusz Golis.


Mateusz Golis jest związany z radiem od początku swojego zawodowego życia. Od 2012 roku był producentem programów muzycznych w Radiu Zet („Zet na punkcie muzyki” i „Listy przebojów Radia Zet”). W 2015 roku został koordynatorem anteny, a 2017 roku sekretarzem anteny tej stacji. Od 2018 roku odpowiadał także za przygotowanie i realizację projektów oraz akcji specjalnych. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas.
 
Mateusz Golis został zastępcą dyrektora programowego Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Mateusz Golis został zastępcą dyrektora programowego Radia Złote Przeboje, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...