reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat rozszerza ofertę programu „Wydarzenia”

dodano: 2022-02-21 07:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Polsat News „Wydarzenia” Grupa Polsat Plus wzmacnia obecność informacji na swoich antenach. W poniedziałek, 21 lutego br. w kanale Super Polsat wyemitowane zostaną premierowo programy „Wydarzenia 10:00”, „Wydarzenia 15:50”, „Więcej Wydarzeń 16:10” i „Gość Wydarzeń 24” (o godz. 16:20). Ten ostatni tego samego dnia zadebiutuje również w stacji Wydarzenia 24. Dodajmy, że programy z serii „Wydarzenia” emitują także ponadto kanały Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News i Polsat News 2.

Polsat Polsat News „Wydarzenia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zwiększenie dostępu do informacji

Od poniedziałku, 21 lutego br. Grupa Polsat Plus wzmacnia obecność informacji na swoich antenach. W kanale Super Polsat rozpocznie się emisja programów „Wydarzenia 10:00”, „Wydarzenia 15:50”, „Więcej Wydarzeń 16:10”, a o godzinie 16:20 pojawi się nowy program z anteny Wydarzeń 24 - „Gość Wydarzeń 24”.

- Od poniedziałku 21 lutego wzmacniamy obecność informacji na naszych antenach. Jeszcze większy dostęp do informacji zyskają widzowie między innymi telewizji naziemnej, dzięki kolejnym programom w Super Polsacie i Wydarzeniach 24. Uruchamiamy również nowy program - „Gość Wydarzeń 24” - mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. - Codziennie najwięcej ludzi w Polsce właśnie od nas czerpie informacje. Dzięki dwóm kanałom informacyjnym Polsat News i Wydarzenia 24, dwóm portalom internetowym interia.pl i polsatnews.pl, „Wydarzeniom” nadawanym w Super Polsacie, a także obecności „Wydarzeń” 12:50, 15:50 i 18:50 oraz „Gościa Wydarzeń” na antenie głównej Polsatu, jesteśmy największym źródłem informacji w Polsce, który łącznie codziennie zapewnia informacje kilkunastu milionom mieszkańców Polski - dodaje.


Programy informacyjne na antenie kanału Super Polsat

Tak jak dotychczas, codziennie o godzinie 6:00 w kanale Super Polsat emitowane będą powtórki „Wydarzeń wieczornych” z poprzedniego dnia. Następnie w ramówce pojawią się nowe pozycje - „Wydarzenia 10:00” nadawane równolegle w kanale Wydarzenia 24, i „Wydarzenia 15:50” - równolegle z emisjami w stacjach Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24. Wszystkie wymienione programy nadawane są także w języku migowym. Dodatkowo na antenie Super Polsatu o godzinie 16:10 pojawi się program „Więcej Wydarzeń”, równolegle z emisją w kanałach Polsat News i Wydarzenia 24.

„Gość Wydarzeń 24”  - nowy program

W poniedziałek, 21 lutego br. do ramówki Wydarzeń 24 i równocześnie Super Polsatu zostanie wprowadzony nowy program - „Gość Wydarzeń 24”, który będzie nadawany „na żywo” codziennie o godzinie 16:20. Jak zapowiada nadawca, będzie to pierwsze podsumowanie w rozmowie z bohaterami danego dnia.

Programy sygnowane marką „Wydarzeń”

Dodajmy, że o różnych porach program „Wydarzenia” emitują kanały Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24 (więcej tutaj), program „Gość Wydarzeń” stacje Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24 (więcej tutaj), a „Więcej Wydarzeń” kanały Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24 (więcej tutaj). Program „Gość Wydarzeń 24” będzie nadawany w stacjach Wydarzenia 24 i Super Polsat.
 
Dorota Gawryluk w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat
Dorota Gawryluk w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...