reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Nasz nowy dom” - 18. sezon od marca w Polsacie [wideo]

dodano: 2022-02-22 12:26
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Nasz nowy dom 18 Telewizja Polsat Przed nami 18. sezon programu „Nasz nowy dom”, który odmienia życie rodzin ciężko doświadczonych przez los. Od prawie 9 lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor przeprowadza remonty domów i mieszkań. Do tej pory pomogli ponad 250 rodzinom. Przed nami 18. sezon programu, który daje jego bohaterom nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często jest impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia.

Telewizja Polsat
Nasz nowy dom 18 Telewizja Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 3 marca br. czekają nas kolejne poruszające historie i 12 remontów, z których każdy będzie ogromnym wyzwaniem. Ekipa „Naszego nowego domu” ponownie przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by wyciągnąć pomocną dłoń dla kolejnych potrzebujących rodzin. Pojawią się m.in. w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie.

W 18. sezonie z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

W 1. odcinku nowego sezonu ekipa „Naszego nowego domu” odwiedzi Tychy, gdzie w części starego ceglanego domu mieszka pani Lidia ze swoją wnuczką Kornelią. Rodzice Kornelii nadużywali alkoholu. Po tym, jak dziewczynka została im odebrana i umieszczona w rodzinie zastępczej, dziadkowie wywalczyli prawo do opieki nad wnuczką. Kilka lat temu mąż pani Lidii zmarł i teraz ona sama wychowuje dziewczynkę.

W nadchodzącym sezonie poznamy również historię pani Katarzyny, która opiekuje się swoją dwudziestotrzyletnią córką Marią, chorującą na czterokończynowe porażenie dziecięce i epilepsję. W domu mieszka także syn pani Kasi. Rodzina zajmuje stary garaż, przerobiony na pomieszczenie mieszkalne, które trudno nazwać domem... Warunki, w których żyją, są dramatyczne.

Poza nowym, ciepłym domem bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, rozwinąć pasje i wykorzystać ich talenty. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie pojawi się wiele rozwiązań ekonomicznych i jednocześnie ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment Polska.

Premierowe odcinki „Naszego nowego domu” w każdy czwartek, od 3 marca, o godz. 20:05 na antenie Polsatu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...