reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zagadki i śledztwa w marcu w kanale Fox Comedy

dodano: 2022-02-26 15:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy W marcu br. kanał Fox Comedy poleca swoim widzom szczególnie taki serial jak „Genialna Morgane” (sezon 1.), a w ramach pasma „Filmowe wieczory” takie produkcje filmowe jak „Pana Magorium cudowne emporium”, „Billy Madison” i „Porachunki”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w marcu br. w stacji Fox Comedy premierowo będzie można oglądać „Genialną Morgane” i jej próby rozwikłania zarówno policyjnych śledztw, jak i prywatnych zagadek. W kanale Fox Comedy nie zabraknie też filmowych wieczorów i weekendów. Różnorodność gatunków pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Marzec 2022 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Genialna Morgane” 1
emisja: w soboty (od 5 marca br.) o 17:50

W marcu br. „Genialna Morgane” zawita w kanale Fox Comedy. 38-letnia Morgane Alvaro (w tej roli Audrey Fleurot) urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym. Samotna matka trójki dzieci, które mają dwóch różnych ojców, jest obdarzona talentem intelektualnym, ale nieprzystosowana społecznie. Jedyną osobą, z którą Morgane dobrze się dogaduje, jest jej 75-letni sąsiad Henri (Rufus Magloire), z którym nawiązała bliską więź. Ze względu na trudności w utrzymaniu pracy dłużej niż kilka miesięcy, zajmuje się dorywczymi zleceniami. Pewnej nocy, gdy Morgane sprząta posterunek policji w Lille, dostrzega akta śledztwa, które natychmiast uruchamiają jej mentalny radar. Dzięki poprawkom, jakie nanosi w aktach, policjanci są bliżej znalezienia podejrzanych. Po przesłuchaniu i przetestowaniu jej metody, policja postanawia dołączyć Morgane do zespołu, by pomogła im wyśledzić i złapać najbardziej przebiegłych przestępców. Jak potoczą się losy Morgane i jej bliskich? Czy odnajdzie się w nowej zawodowej roli i czy uda jej się rozwiązać szereg zagadek? Odpowiedź pojawi się w sobotę, 5 marca br. o godzinie 17:50 w kanale Fox Comedy. Powtórki przygód Morgane będzie można oglądać w niedziele (od 6 marca br.) o godzinie 13:50 (więcej tutaj).

„Filmowe wieczory”:
emisja: w marcu br.
W marcu br. kanał Fox Comedy zaprasza na filmowe wieczory (więcej tutaj). Stacja pokaże takie produkcje jak „Pana Magorium cudowne emporium” (emisja w czwartek, 10 marca br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj), „Billy Madison” (emisja w niedzielę, 13 marca br. o godzinie 18:00) i „Porachunki” (emisja w piątek, 25 marca br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj).
 
Audrey Fleurot w serialu „Genialna Morgane”, foto: Fox Networks Group
Audrey Fleurot w serialu „Genialna Morgane”, foto: Fox Networks Group
Audrey Fleurot w serialu „Genialna Morgane”, foto: Philippe Le Roux
Audrey Fleurot w serialu „Genialna Morgane”, foto: Philippe Le Roux
Audrey Fleurot w serialu „Genialna Morgane”, foto: Philippe Le Roux/Itinéraire Productions/TF1
Audrey Fleurot w serialu „Genialna Morgane”, foto: Philippe Le Roux/Itinéraire Productions/TF1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...