reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Komisarz Mama” 3 w kanałach Polsat i Polsat 2

dodano: 2022-03-02 06:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Komisarz Mama” W środę, 2 marca br. o godz. 21:05 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanale Polsat 2, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 3. sezonu polskiego serialu „Komisarz Mama”, który początkowo miał nosić tytuł „Maria Matejko”. Producentem wykonawczym jest Polot Media. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale. Występują: Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Anna Matysiak, Patrycja Kazadi, Klaudia Halejcio, Kamilla Baar-Kochańska i Barbara Kurzaj-Jonak. Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym obecnie w AXN, AXN Spin i AXN White.

Polsat „Komisarz Mama”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trzeci sezon serialu „Komisarz Mama”

Maria Matejko (w tej roli Paulina Chruściel) na tropie nowych zbrodni. Przed nią i jej grupą kolejne morderstwa oraz dziesiątki podejrzanych. Ona jednak wie, jak rozwiązać każdą najtrudniejszą i najbardziej zawiłą sprawę. Fałszywe tropy, które często prowadzą donikąd, to dla niej jeden z elementów układanki. Co jeszcze wydarzy się w trzecim sezonie? Nowa seria serialu „Komisarz Mama” od 2 marca br. będzie emitowana w środy o godzinie 21:05 w telewizji Polsat, a w niedzielę, 13 marca br. o godzinie 18:00 seria zadebiutuje w kanale Polsat 2.

Poświęcenie dla sprawy

W nowych odcinkach perypetie pewnej siebie, skutecznej a przy tym niezwykle czarującej komisarz Matejko. Metody Marii niejednokrotnie zaskakują, ale komisarz nie kończy śledztwa, dopóki nie znajdzie prawdziwego zabójcy. Gdy wymaga tego sprawa, zatrudnia się w barze jako kelnerka. Innym razem zasiada za kierownicą autobusu.

Intrygujące perypetie prywatne

Równie skomplikowane, co sprawy kryminalne, jest jej życie uczuciowe. Z jednej strony skrywany przed zespołem romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), a z drugiej od dawna potajemnie zakochany Piotr (Wojciech Zieliński). Czy komisarz Matejko łatwiej jest odnaleźć mordercę, czy ułożyć życie prywatne?

Nowe wątki

W trzecim sezonie pojawia się brat podkomisarza Żeromskiego - Adam (Marcin Bosak), a także więcej informacji na temat ich matki Aleksandry (Ewa Kasprzyk), która zamieszana jest w jedną ze spraw. Piotr po wypadku podejmuje natomiast decyzję o powrocie do pracy, co rozwściecza inspektor Patrycję Madalińską (Anna Dereszowska). Żeromski jest przekonany o słuszności swojego postanowienia. Jak się okazuje - nie do końca. Żeby wytrwać na służbie, coraz częściej sięga po leki przeciwbólowe.

Obsada główna oraz role gościnne

W serialu występują: Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Anna Matysiak, Paweł Ławrynowicz, Arkadiusz Smoleński, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński. W rolach gościnnych pojawią się: Patrycja Kazadi, Klaudia Halejcio, Kamilla Baar-Kochańska, Barbara Kurzaj-Jonak, Rafał Cieszyński, Wojciech Błach i Przemysław Sadowski.

Trzecia seria liczy 10 odcinków. Producentem wykonawczym jest Polot Media. Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym obecnie w stacjach AXN, AXN Spin i AXN White (więcej tutaj).
 
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


„Komisarz Mama” - sezon 3., emisja w środy (od 2 marca 2022 roku)  o godz. 21:05 w telewizji Polsat. Serial ten będą mogli także oglądać widzowie kanału Polsat 2, a wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać odbiorcy kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...