Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
CANAL+ 4K Ultra HD
20:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
CANAL+ Sport
15:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
20:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
CANAL+ Sport 2
13:30
Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Leeds United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
15:55
Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak
18:30
Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – West Ham United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks – Sacramento Kings
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Dominik Tomczyk
CANAL+ Sport 3
15:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
20:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
CANAL+ Family
17:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
1/2 finału
19:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
1/2 finału
CANAL+ Now
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński
18:15 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
CD Tenerife – Real Valladolid
Eleven Sports 1
15:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
18:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Fulham FC – Blackburn Rovers
Komentarz: Marcin Grzywacz
16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Hull City – West Bromwich Albion
Komentarz: Dominik Guziak, Filip Kapica
18:30
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Granada CF
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski
20:45
Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – SS Lazio
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk
Eleven Sports 3
17:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
19:00
Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Portimonense SC – SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński
21:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – Paris Saint-Germain
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski
Eleven Sports 4
13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Fulham FC – Blackburn Rovers
Komentarz: Marcin Grzywacz
16:15
Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – Getafe CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świerżyński
19:00
Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Portimonense SC – SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński
21:30
Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP – FC Arouca
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
Eurosport 1
08:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oslo:
Zawody
10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide:
Supergigant kobiet
11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kvitfjell:
Zjazd mężczyzn
12:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Strade Bianche:
Wyścig
13:30 Kolarstwo szosowe: Strade Bianche:
Wyścig
17:00
Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny
19:45 Snooker: Welsh Open:
1/2 finału
Eurosport 2
07:50 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Slopestyle
10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet
12:35 Biathlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski kobiet
14:25 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 10 km mężczyzn
15:20 Biathlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski mężczyzn
FightBox
19:00 Sporty walki: Makowski Fighting Championship:
Gala
Golf Channel
11:00 Golf: European Tour, Nairobi:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Orlando:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
Metro
10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet
nSport+
14:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
17:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Stade Brestois 29
Komentarz: Filip Surma, Paweł Grabowski
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Valencia BC – FC Barcelona
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk
Polsat Sport Premium 1
13:45 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody
02:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Charlotte FC – Los Angeles Galaxy
Polsat Sport
06:00
Parabiathlon: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Zawody
09:30 Parahokej: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Czechy – Włochy
12:30
Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
ŁKS Łódź – Korona Kielce
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Projekt Warszawa – Ślepsk Malow Suwałki
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 272:
Colby Covington – Jorge Masvidal;
Michał Oleksiejczuk – Dustin Jacoby
Polsat Sport Extra
07:30
Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Norwegia – Wielka Brytania
08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Bakuriani:
Slopestyle
12:35 Biathlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski kobiet
13:00 Parahokej: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Słowacja – Chiny
15:20 Biathlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski mężczyzn
17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław
21:00 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord – FC Groningen
02:30 (so/nd) Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Chiny – Szwecja
04:00 (so/nd) Paranarciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Zawody
Polsat Sport Fight
06:00
Parahokej: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
USA – Kanada
12:30 Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Łotwa – Korea Południowa
15:15 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia:
Sir Safety Conad Perugia – Gas Sales Bluenergy Piacenza
17:45 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia:
Itas Trentino – Allianz Milano
04:00 (so/nd) Parasnowboard: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Cross kobiet i mężczyzn - kwalifikacje
Polsat Sport News
07:30
Paracurling: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Szwajcaria – Szwecja
11:30 T
enis: Puchar Davisa:
Portugalia – Polska
13:30 Tenis: Puchar Davisa:
Portugalia – Polska
15:30 Tenis: Puchar Davisa:
Portugalia – Polska
17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody
19:30 Piłka nożna: Major League Soccer:
New England Revolution – FC Dallas
02:00 (so/nd) Parabiegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Zawody
Super Polsat
06:00
Paranarciarstwo aplejskie: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Zawody
04:00 (so/nd) Parasnowboard: Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022:
Cross kobiet i mężczyzn - kwalifikacje
Sportklub
08:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Shanxi Loongs – Qingdao Eagles
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Galatasaray NEF – Gaziantep Basketbol
13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
HDI Sigorta Afyon Belediye – Beşiktaş Icrypex
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Darüşşafaka Tekfen – Petkim Spor
18:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Büyükçekmece Basketbol – Bahçeşehir Koleji
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL:
Telekom Baskets Bonn – HAKRO Merlins Crailsheim
22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Las Vegas:
Wyścig
TVP 1
17:00
Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny
TVP Sport
10:00 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Konkurs drużynowy mężczyzn
Komentarz: Michał Chmielewski, Maciej Piotrowski
13:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga:
GKS Katowice – Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska
15:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski:
Dzień 1
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
18:15 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Sztafeta
Komentarz: Michał Chmielewski, Maciej Piotrowski
19:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Konkurs drużynowy na skoczni normalnej
Komentarz: Michał Chmielewski, Maciej Piotrowski
20:15 Boks: Tymex Boxing Night 20:
Gala
Komentarz: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń
Viaplay
12:30
Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Aston Villa – Brighton&Hove Albion
13:00
Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Mateusz Juza
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Sandhausen – Hannover 96
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Schalke 04 – Hansa Rostock
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC St. Pauli – Karlsruher SC
Komentarz: brak
13:45 Dart: UK Open:
Dzień 2
Komentarz: Jakub Łokietek
14:30
Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC – AS Roma
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Tomasz Górski
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – SC Freiburg
Komentarz: Kamil Kania
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Dawid Król
16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens – Leicester Tigers
17:00 Sporty walki: Cage 53
Tuomas Grönvall – Lucas Pereira
18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Rögle BK – Skellefteå AIK
18:30
Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – St. Louis Blues
18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Marcin Pawłowski, Radosław Gilewicz
20:00 Dart: UK Open:
Dzień 2
Komentarz: Jakub Łokietek
20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Ahly – Al Merrikh
20:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg – Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania
21:00
Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks
22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Ottawa Senators
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Detroit Red Wings
01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Boston Bruins
01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Montreal Canadiens
01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Vancouver Canucks
01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Seattle Kraken
02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Nashville Predators
04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Calgary Flames
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.