reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale i filmy w marcu w Polsat JimJam

dodano: 2022-03-05 10:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W marcu br. kanał Polsat JimJam poleca serial „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, filmy „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, „Tomek i przyjaciele - Legenda o zaginionym skarbie”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry”, „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, „Tomek i przyjaciele: Dzień diesli”, „Strażnicy Miasta - The Movie”, „Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie”, „Truskaweczka: Warto marzyć”, „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, „Ciekawski George 3: Powrót do dżungli”, „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachu”, „Barbie Dreamtopia” i „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Tomek i przyjaciele”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” seriale „Dziki świat braci Kratt” i „Harry i wiaderko pełne dinozaurów”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Tomek i przyjaciele”
emisja: codziennie o 6:00 i 19:00

W marcowe weekendy Polsat JimJam zaprasza na filmy z Tomkiem i jego przyjaciółmi - w soboty i niedziele o 11:00. Bohaterem miesiąca jest Tomek - zawsze uśmiechnięty niebieski parowóz. Jest skory do pomocy, a gdy tylko może, to podejmuje się najcięższych zadań. Na kolei wraz z Tomkiem pracują lokomotywy parowe, spalinowe i wąskotorowe, pojazdy drogowe, statki wodne, statki powietrzne, a nawet dźwigi oraz żurawie. Wszystkie pojazdy zawsze starają się dobrze wykonywać swoją pracę. Wraz ze swoimi przyjaciółmi Tomek przeżywa ciekawe przygody, a także pokazuje dzieciom jak ważne są przyjaźń i uczciwość oraz co to znaczy być naprawdę pomocnym parowozem. Animacja powstała w oparciu o serię książeczek dla dzieci „The Railway Series”, napisanych przez Wilberta Awdry’ego (więcej tutaj i tutaj).

„My Little Pony: Przyjaźń to magia”
emisja: w soboty i niedziele o 7:00

W marcu br. Polsat JimJam serdecznie zaprasza do wyjątkowej krainy Equestria, w której mieszkają kolorowe kucyki. Księżniczka Celestia wyznacza jednorożcowi Twilight Sparkle niezwykle ważne zadanie. Pracowita Twilight chce rozwinąć swoje magiczne moce, więc studiuje mądre księgi - ale Księżniczka każe jej zostawić naukę i wyruszyć na poszukiwanie przyjaciół. W uroczej, baśniowej wiosce Ponyville, Twilight spotyka pięć nowych kucyków. - Seria zabawnych, nietypowych doświadczeń i fascynujących przygód sprawia, że nasza bohaterka uczy się najpotężniejszej magii - magii przyjaźni - zapowiada nadawca (więcej tutaj i tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:05 
Jak zapewnia nadawca, bajki w kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W marcu br. na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki - dzieci odkryją tajniki życia dzikich zwierząt oraz wybiorą się w podróż do czasów prehistorycznych, by poznać tajemnice dinozaurów. W ramach pasma edukacyjnego widzowie zobaczą takie bajki jak „Dziki świat braci Kratt” i „Harry i wiaderko pełne dinozaurów” (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele o 11:00 i 13:00
W marcu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak: w sobotę 5 marca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, o godzinie 13:01 „Strażnicy Miasta - The Movie”, w niedzielę, 6 marca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony” (więcej tutaj), o godzinie 13:00 „Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie”, w sobotę, 12 marca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele - Legenda o zaginionym skarbie”, o godzinie 13:00 „Truskaweczka: Warto marzyć”, w niedzielę, 13 marca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry”, o godzinie 13:00 „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, w sobotę, 19 marca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Dzień diesli”, o godzinie 13:00 „Ciekawski George 3: Powrót do dżungli”, w niedzielę, 20 marca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, o godzinie 13:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachu”, w sobotę, 26 marca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia”, w niedzielę, 27 marca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...