reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzielnica strachu” i bajki jesienią w kanale Puls 2

dodano: 2021-08-04 06:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2 Jesienią br. kanał Puls 2 zaprasza widzów na taki serial jak „Dzielnica strachu”, w ramach pasma „Puls Kids” na takie produkcje jak „Little People: Mali odkrywcy”, „Scooby-Doo”, „Kot-o-ciaki”, „Tomek i przyjaciele”, „Pamiętnik Florki” i „Agi Bagi”, a w ramach pasma „Super sobotnie animacje” na takie filmy jak „Coco”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Auta”, „Auta 3” i „Potworna rodzinka”.

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 30 sierpnia  br. wystartuje jesienna ramówka kanału Puls 2. Jak zapowiada nadawca, na widzów czekać będą jak zawsze najlepsze filmy, seriale i animacje. W stacji Puls 2  ruszy nowość - serial kryminalny „Dzielnica strachu”. W pasmie „Puls Kids” dzieci ucieszą animacje z ulubionymi bohaterami, a w soboty o godzinie 20:00 najpiękniejsze animowane filmy pełnometrażowe. 

W poniedziałek, 30 sierpnia br. o godzinie 20:00 ruszy nowość w ramówce Pulsu 2 - serial kryminalny „Dzielnica strachu”. To pierwsza polska produkcja, której głównymi bohaterami są dzielnicowi oraz tak zwana „trudna” dzielnica. W każdym z 40 odcinków widzowie zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście. Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz - w rolach La Mammy i jej syna Hrabiego, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem. Oprócz wątków kryminalnych, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych - im ton będą nadawali dwaj bohaterowie, w których wcielają się kultowi aktorzy Bogdan Kalus i Lech Dyblik. Premiery odcinków będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

Jesień br. w Pulsie 2 to m.in. animacje dla dzieci i ich rodziców w ramach codziennego pasma „Puls Kids” (więcej tutaj). Wśród premierowych tytułów pojawią się m.in. „Little People: Mali odkrywcy”, „Scooby-Doo” (więcej tutaj), „Kot-o-ciaki”, „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj), „Pamiętnik Florki” (więcej tutaj), „Agi Bagi” (więcej tutaj i tutaj) i inne.

W sobotnim pasmie „Super sobotnie animacje” (więcej tutaj) Puls 2 przygotował pełnometrażowe animacje kinowe - widzowie premierowo zobaczą takie tytuły jak „Coco”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Auta”, „Auta 3” czy „Potworna rodzinka” (więcej tutaj).
 
Agata Załęcka i Andrzej Młynarczyk oraz samochody ZSD Nysa i FSC Żuk w serialu „Dzielnica strachu”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Agata Załęcka i Andrzej Młynarczyk oraz samochody ZSD Nysa i FSC Żuk w serialu „Dzielnica strachu”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...