reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzielnica strachu” i bajki jesienią w kanale Puls 2

dodano: 2021-08-04 06:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2 Jesienią br. kanał Puls 2 zaprasza widzów na taki serial jak „Dzielnica strachu”, w ramach pasma „Puls Kids” na takie produkcje jak „Little People: Mali odkrywcy”, „Scooby-Doo”, „Kot-o-ciaki”, „Tomek i przyjaciele”, „Pamiętnik Florki” i „Agi Bagi”, a w ramach pasma „Super sobotnie animacje” na takie filmy jak „Coco”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Auta”, „Auta 3” i „Potworna rodzinka”.

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 30 sierpnia  br. wystartuje jesienna ramówka kanału Puls 2. Jak zapowiada nadawca, na widzów czekać będą jak zawsze najlepsze filmy, seriale i animacje. W stacji Puls 2  ruszy nowość - serial kryminalny „Dzielnica strachu”. W pasmie „Puls Kids” dzieci ucieszą animacje z ulubionymi bohaterami, a w soboty o godzinie 20:00 najpiękniejsze animowane filmy pełnometrażowe. 

W poniedziałek, 30 sierpnia br. o godzinie 20:00 ruszy nowość w ramówce Pulsu 2 - serial kryminalny „Dzielnica strachu”. To pierwsza polska produkcja, której głównymi bohaterami są dzielnicowi oraz tak zwana „trudna” dzielnica. W każdym z 40 odcinków widzowie zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście. Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz - w rolach La Mammy i jej syna Hrabiego, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem. Oprócz wątków kryminalnych, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych - im ton będą nadawali dwaj bohaterowie, w których wcielają się kultowi aktorzy Bogdan Kalus i Lech Dyblik. Premiery odcinków będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

Jesień br. w Pulsie 2 to m.in. animacje dla dzieci i ich rodziców w ramach codziennego pasma „Puls Kids” (więcej tutaj). Wśród premierowych tytułów pojawią się m.in. „Little People: Mali odkrywcy”, „Scooby-Doo” (więcej tutaj), „Kot-o-ciaki”, „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj), „Pamiętnik Florki” (więcej tutaj), „Agi Bagi” (więcej tutaj i tutaj) i inne.

W sobotnim pasmie „Super sobotnie animacje” (więcej tutaj) Puls 2 przygotował pełnometrażowe animacje kinowe - widzowie premierowo zobaczą takie tytuły jak „Coco”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Auta”, „Auta 3” czy „Potworna rodzinka” (więcej tutaj).
 
Agata Załęcka i Andrzej Młynarczyk oraz samochody ZSD Nysa i FSC Żuk w serialu „Dzielnica strachu”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Agata Załęcka i Andrzej Młynarczyk oraz samochody ZSD Nysa i FSC Żuk w serialu „Dzielnica strachu”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...