reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe kanały UHD dostępne w CH Media

dodano: 2022-03-13 12:36
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

CH Media Największy prywatny dostawca telewizji w Szwajcarii, CH Media Entertainment, dystrybuujący 8 kanałów krajowych i 5 regionalnych oraz mający około 1,1 mln widzów każdego dnia, ogłosił mocne wejście w erę UHD. Od 8 marca br. w swoim portfolio ma kanały 3+, 4+ i TV24 w rozdzielczości 4K.

TV24 UHD
TV24 UHD Szwajcaria


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli oferować treści naszych kanałów o szerokim zasięgu 3+, 4+ i TV24 w jeszcze lepszej jakości i że jesteśmy już gotowi na przyszłe treści UHD - powiedział dyrektor zarządzający CH Media Entertainment, Roger Elsener.

Od 8 marca 2022 r. sygnał UHD został aktywowany w sieciach Sunrise UPC dla wszystkich klientów telewizji cyfrowej. Odnowienie sygnału w Swisscom i Quickline jest zaplanowane na 22 marca. Dzięki zwiększonej rozdzielczości, popularne produkcje własne, takie jak „Sing meine Song - Das Schweizer Tauschkonzert” lub  „MasterChef”, popularne seriale, filmy i sporty na żywo będą dostępne w jeszcze lepszej jakości, informuje nadawca.

CH Media ma nie tylko kanały telewizyjne, ale również stacje radiowe, gazety i portale internetowe. Na rynku radia prywatnego ma 8 stacji radiowych, które docierają każdego dnia do ponad miliona słuchaczy. Od listopada 2021 r. oferuje własną usługę streamingową oneplus.
 

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...