reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-28 - 2022-11-29

Sport w polskiej TV 18.03.2022

dodano: 2022-03-17 13:41 | aktualizacja: 2022-03-18 00:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków. Transmisje live z WTA World Tour Indian Wells tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków

Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Warta Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków

Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

02:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
Simona Halep – Iga Świątek
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

04:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
Maria Sakkari - Paula Badosa
Komentarz: Maciej Zaręba, Adam Molenda
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – Leeds United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Utah Jazz – Los Angeles Clippers
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowcz
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Warta Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków

Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica, studio w Bahrajnie: Aldona Marciniak, Robert Smoczyński

16:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica, studio w Bahrajnie: Aldona Marciniak, Robert Smoczyński

18:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Spezia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Athletic Club – Getafe CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Kwalifikacje
Komentarz: Sławomir Szymczak, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Saint-Etienne – Troyes AC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eurosport 1

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
Drużynowy slalom równoległy mężczyzn

17:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf:
Kwalifikacje

18:25 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Kwalifikacje

22:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Kwalifikacje
 
Eurosport 2

13:05 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg sprinterski kobiet

14:45 Kolarstwo szosowe: Bredene Koksijde Classic:
Zawody

17:00 Boks: Gala, Dubaj: 
Estelle Mossely – Yanina del Carmen Lescano
 
Golf Channel

19:00 Turniej PGA Tour, Palm Harbor: 
2. runda 
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Warta Poznań

Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Etienne – Troyes AC
Komentarz: TBC
 
Polsat Sport Premium 1

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Losowanie par ćwierćfinałowych


 
Polsat Sport

13:05 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg sprinterski kobiet

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa – GKS Katowice

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Ślepsk Malow Suwałki
 
Polsat Sport Extra

15:40 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg sprinterski mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
GTK Gliwice – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

20:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/4 finału

22:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/4 finału
 
Polsat Sport News

15:30 Boks: Rocky Boxing Night, Stężyca:
Ceremonia ważenia

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Kwalifikacje
Komentarz: Sławomir Szymczak, Mikołaj Sokół

18:00 Narciarstwo dowolne: Pucharu Świata, Megeve:
Jazda po muldach

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Odra Opole

22:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Kwalifikacje
Komentarz: Sławomir Szymczak, Mikołaj Sokół
 
TVP 2

20:40 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Belgrad:
Dzień 1 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz​​​​​​​
 
TVP Sport

09:30 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Belgrad:
Dzień 1 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi

17:15 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Belgrad:
Dzień 1 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz

17:40 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Belgrad:
Dzień 1 - sesja wieczorna
   
Viaplay

13:30 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par ćwierćfinałowych

15:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Losowanie par ćwierćfinałowych

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Amazulu – Raja

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Merrikh – Al Ahly

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Setif – Horoya

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
St. Pauli – 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Kamil Kania

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Erzgebirge Aue – Karlsruher SC

19:15 Piłka nożna kobiet: 
Bayern München – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Adam Drygalski

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Urban

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Washington Capitals

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Philadelphia Flyers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – Boston Bruins

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Buffalo Sabres

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Florida Panthers

03:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...