reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-28 - 2022-11-29

Ekstraklasa w platformie streamingowej Screach

dodano: 2022-03-22 13:32 | aktualizacja: 2022-03-22 14:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: Screach/Digital TV Europe

Ekstraklasa logo Screach logo 360px Polska liga piłkarska, PKO BP Ekstraklasa, połączyła siły z platformą streamingową Screach, aby zapewnić transmisje na żywo ze swoich meczów w obiektach komercyjnych w całej Wielkiej Brytanii. Umowa oznacza, że kiedy w lipcu rozpocznie się sezon 2022/23, tysiące barów, kawiarni i klubów w całej Wielkiej Brytanii po raz pierwszy będą mogły transmitować na żywo mecze polskiej Ekstraklasy. Jeśli ktoś kilka lat temu powiedział, że polska liga piłkarska pojawi się na ekranach brytyjskich pubów to chyba nikt by nie uwierzył.

Ekstraklasa/Screach
ekstraklasa logo Screach 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki umowie Screach po raz pierwszy w historii ligi będzie relacjonować wydarzenia z PKO Ekstraklasy do barów, kawiarni i klubów w całej Wielkiej Brytanii. Umowa Screach z władzami Ekstraklasa S.A. rozpocznie się od początku sezonu 2022/23 w lipcu 2022 roku.

Wielka Brytania ma duża polską społeczność - jest domem dla 700 tys. Polaków.
To największa grupa cudzoziemców w kraju, co czyni ją potencjalnie dużym rynkiem dla Ekstraklasy i klubów grających w lidze. Podczas gdy partnerstwo ze Screach początkowo obejmuje tylko Wielką Brytanię, umowa otwiera drzwi dla Ekstraklasy, aby dotrzeć do tysięcy fanów wśród pokaźnej polskiej społeczności emigrantów na całym świecie. 

Brytyjskie puby będą mogły uzyskać dostęp do transmisji na żywo z ligi za pośrednictwem subskrypcji lub PPV na platformie Screach. 

Aplikacja Screach, która jest już dostępna w 157 krajach, agreguje usługi sportowe na żywo i zapewnia dostęp do wydarzeń w jakości HD za pośrednictwem subskrypcji lub PPV. Platforma, która została opracowana przez brytyjską firmę technologiczną Screenreach i jest również wykorzystywana przez NFL do dystrybucji swoich treści w Polsce, ma również zintegrowane możliwości marketingu i reklamy obiektów – umożliwiając lokalom zarabianie na istniejących ekranach telewizyjnych, zwiększając sprzedaż i generowanie dodatkowe przychody, aby pomóc zrekompensować ich inwestycje w sport na żywo.

Robert Rawlinson, dyrektor generalny Screenreach, skomentował:

- Wielka Brytania jest domem dla dużej i zżytej społeczności polskiej, dla której PKO Bank Polski Ekstraklasa stanowi mocny łącznik z ojczyzną. Od lipca Screach umożliwi właścicielom i operatorom barów, klubów i kawiarni w całej Wielkiej Brytanii wykorzystanie siły tego połączenia, aby przyciągnąć i zatrzymać polskich kibiców piłkarskich na swoich obiektach. Platforma Screach została zaprojektowana i zbudowana, aby pomóc obiektom uzyskać dostęp do większej ilości treści sportowych na żywo w najlepszych cenach i pomóc im uzyskać zwrot z inwestycji. Nasza technologia transmisji strumieniowej umożliwia również właścicielom praw sportowych, takim jak PKO Bank Polski Ekstraklasa i NFL, monetyzację ich treści na rozwijających się rynkach na całym świecie. Screach oferuje bezproblemowe, gotowe rozwiązanie, które umożliwia właścicielom praw dotarcie do fanów i zaangażowanie ich, gdziekolwiek się znajdują,


Marcin Animucki, prezes zarządu Ekstraklasy SA, dodał: 

- PKO Bank Polski Ekstraklasa konsekwentnie rozwija swoją obecność na rynkach międzynarodowych i szuka nowych sposobów dotarcia do kibiców poza granicami Polski. W naszym kraju kibice piłki nożnej oglądają mecze przede wszystkim u siebie. Ale wielu Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii podchwyciło emocje i spektakl oglądania meczu w pubie ze swoimi przyjaciółmi. Dzięki naszej współpracy ze Screach, polska Ekstraklasa będzie szeroko dostępna w takich obiektach już od przyszłego sezonu. Fani polskiej piłki nożnej będą mogli wspólnie oglądać mecze poza domem, a nasza liga zyska dodatkową szansę na zwiększenie swojej rozpoznawalności i widowni.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...