reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Dochód z biletów na galę PBP 6 na ukraińskie dzieci

dodano: 2022-03-23 17:05
autor: Jan Borejko | źródło: Polsat

Polsat Boxing Promotions 6 gala PBP 6 Polsat Sport 360px W sobotę 26 marca w Będzin Arenie odbędzie się 6. gala organizacji Polsat Boxing Promotions. Fani zobaczą 7 elektryzujących walk zawodowych oraz występ muzyczny polskiego rapera młodego pokolenia – Smolastego. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie, a cały dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy.

Polsat Sport
Polsat Boxing Promotions 6 PBP 6 Polsat Sport 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W walce wieczoru gali Polsat Boxing Promotions w Będzinie, pochodzący z pobliskiej Częstochowy, Marcin Siwy zmierzy się z Rydellem Bookerem. Doświadczony Amerykanin w przeszłości mierzył się z takimi pięściarzami wagi ciężkiej, jak Ray Austin, Kubrat Pulew czy James Toney. Będzie to już trzecia walka Siwego na ringu Polsat Boxing Promotions i kolejna okazja do zwycięstwa oraz cenna lekcja bokserskiego rzemiosła. Nie mniej ciekawie zapowiada się starcie utalentowanego Ihosvany’ego Garcii z Patrickiem Rokohlem. Kubańczyk wiąże swoją przyszłość z Polską, w której od dawna trenuje i toczy pojedynki. Po 6 zwycięstwach czas na kolejne wyzwanie, jakim będzie boksujący na co dzień w wyższej dywizji wagowej Niemiec. Będzie to także pierwsza w karierze Garcii walka zakontraktowana na 10 rund, a zwycięstwo nad dużo bardziej obytym z zawodowymi ringami Rokohlem z pewnością pomoże Kubańczykowi wypłynąć na szersze wody.

W Będzin Arenie swój debiut w organizacji PBP zaliczy Paweł „Furia” Czyżyk. Obiecującą karierę Lubinianina na półtora roku zastopowały kontuzje, a starcie z Włochem Lucą Spadaccinim ma być dla Polaka okazją do zrzucenia rdzy. W innym międzynarodowym starciu Radomir Obruśniak skrzyżuje rękawice z Diego Fabianem Eligio. Meksykanin to kolejny rywal, którego ringowy dorobek znacznie przewyższa doświadczenie Polaka. Obruśniak swoimi poprzednimi walkami dowiódł jednak, że imponujące rekordy przeciwników to dla niego zwykłe liczby i w starciu z Eligio z pewnością będzie dążył do kolejnego zwycięstwa.

Polsat Boxing Promotions za cel stawia sobie wyszukiwanie talentów i opiekę nad ich karierami oraz ich wszechstronny rozwój. Dlatego 3 ostatnie pojedynki na karcie walk gali w Będzinie to starcia młodzieżowców. Czterorundowe starcia Kewina Gibasa z Eugeniu Batem, Niko Zdunowskiego z Arturem Gierczakiem oraz Gracjana Królikowskiego z Denisem Mądrym to dla ich uczestników bezcenna okazja do pokazania umiejętności w otwartej telewizji oraz obycia z ringiem zawodowym.

Gale Polsat Boxing Promotions to obok ogromnych emocji sportowych, także wyjątkowe doznania muzyczne.
Pojedynki przeplatane są występami gwiazd polskiej sceny i nie inaczej będzie 26 marca. W Będzin Arenie show da Smolasty - utalentowany raper oraz producent muzyczny i jedna z najbarwniejszych postaci współczesnej sceny hiphopowej. Współpracował z takimi wykonawcami jak Malik Montana, PlanBe, Białas czy Tribbs. Miliony ludzi w Polsce znają Smolastego z numerów takich jak: „Duże Oczy”, „Uzależniony” czy „Och Daddy”. 

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 w Będzin Arenie.
Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy. 

Plan transmisji - Gala PBP 6:

26 marca (sobota)

18:30 Gala Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie, Polsat Sport Fight
Marcin Siwy - Rydell Booker, 

20:00 Gala Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie, Polsat Sport, Super Polsat 


Karta walk gali Polsat Boxing Promotions 6:

Marcin Siwy (24-0, 12 KO) - Rydell Booker (26-4-1, 13 KO)
Ihosvany Garcia (6-0, 5 KO) - Patrick Rokohl (22-1, 16 KO)
Radomir Obruśniak (5-0, 2 KO) - Diego Eligio (22-6-1, 9 KO)
Paweł Czyżyk (7-1, 1 KO) - Luca Spadaccini (7-2-3, 3 KO)
Kewin Gibas (3-0, 2 KO) - Eugeniu Bat (1-0)
Niko Zdunowski (2-0-1) - Artur Gierczak (2-2, 1 KO)
Gracjan Królikowski (2-1-1, 1 KO) - Denis Mądry (6-7, 1 KO)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...