reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Skrzydła” i UFO w kwietniu w kanale Fox Comedy

dodano: 2022-03-30 17:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy W kwietniu br. kanał telewizyjny Fox Comedy poleca swoim widzom szczególnie takie serialowe produkcje jak „Resident Alien” (sezon 2.) i „Skrzydła” (sezony1., 2. i 3.).

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kwiecień br. w kanale Fox Comedy przyniesie ze sobą zarówno nowości, jak i kontynuacje produkcji. Stacja Fox Comedy zaskoczy - na początku kwietnia br. na widzów będą czekać przygody Harry’ego w drugim sezonie „Resident Alien” oraz serial „Skrzydła”.

Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Resident Alien” 2
emisja: w poniedziałki (4 kwietnia br.) o 20:00

Pod koniec ubiegłego sezonu, podczas powrotu na swoją rodzinną planetę, Harry (w tej roli Alan Tudyk) odkrył, że na statku ma pasażera na gapę. Postanowił odstawić Maxa (Judah Prehn) na Ziemię. Powody, dla których Harry zostanie, będą interesujące. Czy wraca po więcej pizzy, czy może już tęskni za swoją przyjaciółką Astą (Sara Tomko)? Serial opowiada nie tylko o przygodach Harry'ego, ale też mieszkańców miasta Patience w Kolorado. Jak przybrany ojciec Asty - Dan (Gary Farmer), poradzi sobie z informacją, że Harry jest kosmitą? Dodatkowo wygląda na to, że Harry nie jest jedynym potencjalnym zagrożeniem dla ludzkości. Czy generał McCallister (Linda Hamilton) i agent Casper (Mandell Maughn) w końcu dorwą swojego kosmitę? Co się stanie z lekarzem, którego błędnie złapali, myśląc, że jest „tym” kosmitą? Czy Szeryf Mike (Corey Reynolds) i jego zastępca Liv (Elizabeth Bowen) odkryją, kim naprawdę jest Harry? Na te wszystkie pytania widzowie znajdą odpowiedź w drugim sezonie serialu „Resident Alien”, który w kanale Fox Comedy pojawi się w poniedziałek, 4 kwietnia br. o godzinie 20:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

„Skrzydła” 1, 2 i 3
emisja: od poniedziałku do piątku (od 11 kwietnia br.) o 16:00

W kwietniu br. w stacji Fox Comedy pojawią się trzy sezony produkcji z lat 90. ubiegłego wieku - serialu „Skrzydła”. Akcja rozgrywa się na Tom Nevers Field, fikcyjnym małym lotnisku dla dwóch linii lotniczych w Nantucket w stanie Massachusetts. Bracia i piloci Joe i Brian Hackettowie (Tim Daly i Steven Weber) oraz stewardessa Fay (Rebecca Schull) obsługują firmę Sandpiper Air, a szefem ich bezpośredniej konkurencji Aeromass jest Roy Biggins (David Schramm). Pracownikami lotniska są ponadto mechanik Lowell (Thomas Haden Church) oraz właścicielka bufetu i przyjaciółka Hackettów z dzieciństwa Helen (Crystal Bernard). Od poniedziałku, 11 kwietnia br. w kanale Fox Comedy widzowie będą mogli oglądać trzy sezony serialu „Skrzydła”. Cztery odcinki pierwszego z nich pojawią się w poniedziałek, 11 kwietnia br. o godzinie 15:00. Drugi sezon wystartuje w środę, 13 kwietnia br. o godzinie 16:00 - dwa premierowe odcinki, a trzeci będzie dostępny od czwartku, 28 kwietnia br. o godzinie 16:00 - również po dwa odcinki (więcej tutaj).
 
Alice Wetterlund w serialu „Resident Alien”, foto: James Dittiger/Syfy Media, LLC
Alice Wetterlund w serialu „Resident Alien”, foto: James Dittiger/Syfy Media, LLC
Alex Barima i Mandell Maughan w serialu „Resident Alien”, foto: James Dittinger/Syfy Media, LLC
Alex Barima i Mandell Maughan w serialu „Resident Alien”, foto: James Dittinger/Syfy Media, LLC
Judah Prehn, Alan Tudyk i Gracelyn Awad Rinke w serialu „Resident Alien”, foto: Fox Networks Group
Judah Prehn, Alan Tudyk i Gracelyn Awad Rinke w serialu „Resident Alien”, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...