reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Holiday” w stacjach Canal+

dodano: 2022-04-02 08:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat „Holiday” W sobotę, 2 kwietnia br. o godz. 22:00 w Canal+ Premium i o godz. 23:00 w Canal+ 1, a w kolejnych dniach w Canal+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polsko-niemiecki film „Holiday”. Producentem filmu jest Pokromski Studio, koproducentem Eitelsonnenschein, wsparcia finansowego udzielili Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF) i Medienboard Berlin-Brandenburg GmbH, a dystrybutorem jest Kino Świat. Reżyserem jest Paweł Ferdek, autorami scenariusza są Paweł Ferdek i Arun Milcarz, a zdjęcia odpowiadała Miriam Kolesnyk. W obsadzie znaleźli się Anna Krotoska, Marcin Czarnik, Lucky Moniaga, Otig Pakis, Suparmi Ajannan i Anggun Yalkan.

Kino Świat „Holiday”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Katarzyna (w tej roli Anna Krotoska) i Tomasz (Marcin Czarnik) udają się na wakacje na Bali. Nie będzie to zwykły urlop - z dala od codzienności, w egzotycznej krainie jak ze snu, małżonkowie chcą przezwyciężyć kryzys w związku.

Chcąc odciąć się od długich godzin spędzanych codziennie w korporacji, Katarzyna i Tomasz wyjeżdżają na wakacje, których nie zapomną do końca życia. Spragnieni słońca, odpoczynku i egzotycznych przygód, Katarzyna i Tomasz wyruszają na wymarzoną podróż na indonezyjską wyspę - Bali. Spędzając błogie chwile na rajskich plażach, starają się poświęcić każdą chwilę sobie, by wspólnie przepracować istniejące między nimi konflikty. Oboje bardzo chcą mieć dziecko i wiedzą, że bez naprawy swoich relacji ich rodzinne gniazdo nigdy nie będzie szczęśliwe. Kiedy pewnego dnia postanawiają wyruszyć na wycieczkę przez otaczającą ich dżunglę, by dotrzeć do znajdującego się na wyspie wulkanu, po drodze poznają przypadkowo tajemniczego mężczyznę. Otwarci na nowe znajomości bez zastanowienia przyjmują zaproszenie do jego domu. Podążając za nieznajomym atmosfera zagęszcza się z minuty na minutę, a niepokojąca aura coraz bardziej udziela się polskiej parze. Wkrótce nastąpią zdarzenia, które doprowadzą Katarzynę i Tomasza do olbrzymiej wewnętrznej przemiany. Nic nie będzie już takie jak było. Tę podróż na Bali oboje zapamiętają na zawsze (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Holiday” pojawił się w kinach w piątek, 13 sierpnia 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Anna Krotoska i Marcin Czarnik na plakacie promującym kinową emisję filmu „Holiday”, foto: Kino Świat
Anna Krotoska i Marcin Czarnik na plakacie promującym kinową emisję filmu „Holiday”, foto: Kino Świat
Anna Krotoska na premierze filmu „Holiday”, foto: Jarosław Antoniak/Kino Świat
Anna Krotoska na premierze filmu „Holiday”, foto: Jarosław Antoniak/Kino Świat


„Holiday” - emisja w sobotę, 2 kwietnia 2022 roku o godz. 22:00 w Canal+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie Canal+ 1 i Canal+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...