reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Radio Pogoda z serią spotkań ze słuchaczami

dodano: 2022-04-13 05:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda W poniedziałek, 11 kwietnia 2022 roku - z okazji Dnia Radia - Radio Pogoda (Agora) zorganizowało 1. wydarzenie z serii „Pora na Radio Pogoda”. Odbyło się ono w warszawskiej klubokawiarni, należącej do Fundacji im. Józefa Fettera „Pora na Seniora” przy ulicy Puławskiej 3. Gościem inauguracyjnego spotkania był gospodarz porannego programu Radiu Pogoda, dziennikarz Zygmunt Chajzer („Pogodny poranek Radia Pogoda”).

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 11 kwietnia br. o godzinie 11:00 w Klubokawiarni Pora na Seniora w Warszawie nastąpiło uroczyste odsłonięcie neonu Radia Pogoda, a po nim rozpoczęło się pierwsze z serii spotkań autorskich pod wspólnym hasłem „Pora na Radio Pogoda”. Gościem wydarzenia był Zygmunt Chajzer, gospodarz porannego programu „Pogodny poranek Radia Pogoda” (więcej tutaj).

Kolejne spotkania z serii „Pora na Radio Pogoda” odbywać się będą dwa razy w miesiącu. Słuchacze stacji porozmawiają podczas nich z osobami związanymi z anteną Radia Pogoda, artystami, muzykami, aktorami i autorami książek. Wstęp na wydarzenia, organizowane w klubokawiarni prowadzonej przez Fundację im. Józefa Fettera „Pora na Seniora” przy ulicy Puławskiej 3 w Warszawie, jest wolny.

- Radio Pogoda to nie tylko najpiękniejsze melodie prezentowane na antenie, ale również bliskie relacje ze słuchaczami, z którymi tworzymy niezwykłą wspólnotę. Cieszę się, że znaleźliśmy w Warszawie miejsce, dzięki któremu możemy pogłębić nasz kontakt z odbiorcami i przyczynić się do ich aktywizacji

- mówi Agata Jońska, redaktor naczelna Radio Pogoda.

- Działania naszej fundacji mają na celu aktywizację i integrację społeczną seniorów. W tym celu, w październiku zeszłego roku, otworzyliśmy na warszawskim Mokotowie pierwszą w Polsce klubokawiarnię oferującą bogatą ofertę warsztatów oraz spotkań kulturalnych dla osób, które pragną rozwijać swoje pasje i poszukują nowych źródeł inspiracji. Codziennie obserwujemy magię tego miejsca i entuzjazm naszych klubowiczów, którzy przy dźwiękach najpiękniejszych melodii budują mądrą i wspierającą się społeczność. Wszyscy wiemy, jak ważna jest muzyka, ona łagodzi obyczaje, a my w klubokawiarni wybieramy codziennie tę najlepszą, płynącą z Radia Pogoda

- dodaje Katarzyna Fetter, prezes Fundacji im Józefa Fettera „Pora na Seniora”.


Spotkania z serii „Pora na Radio Pogoda” będą promowane na antenie rozgłośni, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Monika Tarka i Zygmunt Chajzer podczas wydarzenia „Pora na Radio Pogoda”, foto: Agora
Monika Tarka i Zygmunt Chajzer podczas wydarzenia „Pora na Radio Pogoda”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...