reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pogodne propozycje jesienią w Radiu Pogoda

dodano: 2021-09-15 03:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Od środy, 1 września 2021 roku Radio Pogoda (Agora) nadaje programy z jesiennej ramówki. Znalazły się w niej nowe propozycje dla słuchaczy, jak zabawa „Po jednej nutce w Radiu Pogoda” prowadzona przez Roberta Janowskiego czy konkurs dla dziadków i wnucząt „Pogodne pokolenia w Radiu Pogoda”, a także znane audycje, które powróciły na antenę po wakacyjnej przerwie („Koncert życzeń w Radiu Pogoda”, „Szlachetne zdrowie”, „Pogodny poranek”, „Najpiękniejsze melodie” i „Pogodne popołudnie”). W ramach programu „Powieść Radia Pogoda” stacja kontynuować będzie emisję audiobooka książki Margaret Mitchell „Przeminęło z wiatrem”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej, jesiennej ramówce Radia Pogoda znalazły się dwie propozycje z Robertem Janowskim w roli gospodarza. Od poniedziałku do piątku słuchacze mogą wziąć udział w nowej zabawie „Po jednej nutce w Radiu Pogoda” - Robert Janowski zaśpiewa na antenie króciutkie fragmenty piosenek, a zadaniem konkursowym będzie odgadnięcie ich tytułów. Zabawa potrwa od 9:00 do 17:00, a jej laureaci otrzymają gadżety radiowe. Robert Janowski poprowadzi również „Koncert życzeń w Radiu Pogoda”. W każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 15:00 będzie rozmawiał ze słuchaczami oraz przekazywał ich życzenia i pozdrowienia (więcej tutaj).

Nową antenową zabawą stacji będą też „Pogodne pokolenia w Radiu Pogoda”. Redakcja rozgłośni zaprasza do wspólnej zabawy babcie, dziadków i wnuczęta, którzy - zgłaszając się do zabawy - będą opisywać, co najbardziej lubią robić razem. Spośród nadesłanych zgłoszeń w każdym tygodniu zespół Radia Pogoda wybierze parę, do której zadzwonią w porannym programie stacji Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer. Będą sprawdzać, co dziadkowie wiedzą o świecie wnucząt i na odwrót. W zabawie można zdobyć nagrody, które pozwolą miło spędzić czas obu pokoleniom - bilety do kina czy gry.

We wrześniu br. na antenę Radia Pogoda powróci program dziennikarki medycznej Ewy Podolskiej „Szlachetne zdrowie”. Audycja będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 12:30. Do ramówki stacji powrócą też „Pogodny poranek” z gospodarzami Joanną Kruk i Zygmuntem Chajzerem (więcej tutaj), „Najpiękniejsze melodie” Jakuba Mędrzyckiego (więcej tutaj) oraz „Pogodne popołudnie” Łukasza Szaciłowskiego. Natomiast po godzinie 20:00 - w ramach programu „Powieść Radia Pogoda” - stacja kontynuować będzie emisję audiobooka książki Margaret Mitchell „Przeminęło z wiatrem” (więcej tutaj). Czyta Wojciech Masiak.

Jesienną ramówkę Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Robert Janowski poprowadzi zabawę „Po jednej nutce w Radiu Pogoda”, foto: Agora
Robert Janowski poprowadzi zabawę „Po jednej nutce w Radiu Pogoda”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...