reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-28 - 2022-05-29

Sport w polskiej TV 23.04.2022

dodano: 2022-04-22 13:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Bundesligi: Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Transmisje live z WTA World Tour Stuttgart tylko w CANAL+, w tym mecz półfinałowy: Iga Świątek - Ludmila Samsonowa.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/2 finału
Aryna Sabalenka - Paula Badosa

Komentarz: Michał Lewandowski, Adam Molenda

16:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/2 finału
Iga Świątek - Ludmiła Samsonowa
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Manchester United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Aston Villa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

22:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Utah Jazz - Dallas Mavericks
Komentarz: Bartosz Tomczak
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Manchester United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Watford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brentford - Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - RC Lens


23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Utah Jazz - Dallas Mavericks
Komentarz: Bartosz Tomczak
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

12:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
MOKS Białystok - LSSS Team Lębork
komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Texom Stal Rzeszów - SpecHouse PSŻ Poznań

16:15 Żużel: eWinner 1. Liga:
Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

19:35 Żużel: eWinner 1. Liga:
Trans MF Devils Landshut - Stelmet Falubaz Zielona Góra
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City - Newcastle United
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Club Jouventut Badalona - Unicaja Malaga
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Dominik Tomczyk
 
Eleven Sports 1

12:30 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii 2022:
2. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

16:30 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii 2022:
Sprint kwalifikacyjny 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan - AS Roma

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - RC Lens

Komentarz: Michał Wszołek
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Venezia FC - Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Montpellier HSC
Komentarz: Michał Wszołek, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona - UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne - AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
AFC Bournemouth - Fulham FC

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica – SD Famalicão
komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 8

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 8

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 8
 
Eurosport 2

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Assen:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Assen:
Wyścig 1

17:00 Triatlon: Super League Arena Games, Londyn:
Zawody
 
Golf Channel

15:00 Golf: European Tour, Tarragona:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:30 Golf: PGA Tour, Nowy Orlean:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Oschersleben:
Wyścig 1

14:20 Wyścigi samochodowe: Kartingowe Mistrzostwa Polski, Bydgoszcz: 
Zawody

18:15 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Monza:
Wyścig 1
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Motherwell FC - Rangers FC

20:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce - Arka Gdynia


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - Trefl Gdańsk

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Amanda Lemos - Jéssica Andrade
 
Polsat Sport Extra

10:30 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig 1

13:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/2 finału

16:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/2 finału

18:00 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig 1

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Cambuur - PSV Eindhoven

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
DC United - New England Revolution
 
Polsat Sport News

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
NEC Nijmegen - AFC Ajax

21:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Athletico Paranaense - CR Flamengo

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SE Palmeiras - SC Corinthians Paulista
 
Sportklub

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Surne Bilbao Basket - UCAM Murcja

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Lincoln:
Wyścig
 
TVP Sport

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź

18:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
Ruch Chorzów - Radunia Stężyca
Komentarz: Hubert Bugaj, Rafał Grodzicki

22:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Real Betis - Valencia CF
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

04:30 (so/nd) Sporty walki: Bellator 279: 
Cris Cyborg - Arlene Blencowe
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 - SV Werder Brema
Komentarz: Dawid Król

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - 1. FC Heidenheim 1846

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg - Hamburger SV

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal: 
THW Kiel - TBV Lemgo Lippe

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim - Turbine Potsdam

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - AS Roma

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Luleå - Frölunda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - 1. FC Union Berlin

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Kamil Kania, Wojciech Piela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - Arminia Bielefeld
Komentarz: Marcin Pawłowski

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Harlequins - Leicester Tigers

16:15 Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal: 
SC Magdeburg - HC Erlangen

17:00 Sporty walki: Cage 54:
Tuomas Grönvall - Kostadin Enev

17:00 Triatlon: Super League Arena Games, Londyn:
Zawody

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Mamelodi Sundowns - Atlético Petróleos de Luanda

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - New York Islanders

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Carolina Hurricanes

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

19:00 Baseball: Major League Baseball:
Yankees - Guardians

19:00 Sporty walki: KSW 69:
Sebastian Przybysz - Werlleson Martins
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

19:15 Boks: Gala, Londyn:
Tyson Fury - Dillian Whyte
Komentarz: Janusz Pindera, Grzegorz Proksa

20:15 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy - Szkocja

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
St. Pauli - SV Darmstadt 98
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - New York Rangers
Komentarz: Piotr Chłystek, Marcin Iwankiewicz

00:00 (so/nd) Baseball: Major League Baseball:
Rays - Red Sox

00:00 (so/nd) Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Wydad Casablanca - CR Belouizdad

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Nashville Predators

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Seattle Kraken

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks

03:00 (so/nd) Baseball: Major League Baseball:
Mariners - Royals

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - St. Louis Blues

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Vancouver Canucks

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Anaheim Ducks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...