reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Łowcy skarbów. Kto da więcej” - trwa casting [wideo]

dodano: 2022-04-12 12:32
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Łowcy skarbów. Kto da więcej Czwórka TV4 W zakamarkach wielu strychów, piwnic, szaf i kredensów, pod postacią niepozornych przedmiotów, mogą kryć się prawdziwe skarby. Nowy program Czwórki „Łowcy skarbów. Kto da więcej” to wyjątkowa szansa, by je odkryć, poznać ich wartość i nieźle na nich zarobić. Przede wszystkim jednak to świetna zabawa dla widzów, o czym świadczy międzynarodowy sukces formatu, który m.in. doczekał się już 8 sezonów i 1400 odcinków wyemitowanych w Niemczech , 4 sezonów we Francji oraz nowych edycji m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i we Włoszech. Show zadebiutuje na antenie Czwórki jesienią, a obecnie trwa nabór uczestników.

Czwórka
Łowcy skarbów. Kto da więcej Czwórka TV4


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na casting można zgłaszać się poprzez fanpage programu www.facebook.com/lowcyskarbowczworka, na którym znajdują się informacje i newsy o programie, materiały wideo oraz ciekawostki.

W programie udział może wziąć każdy, bo każdy ma w domu coś, co może przedstawiać wartość i wpaść w oko ekspertowi wyceniającemu przedmiot lub jednemu z dealerów sztuki i kolekcjonerów, którzy czekają w studiu z portfelami pełnymi pieniędzy i nadzieją na złowienie skarbu do dalszej sprzedaży lub do swoich prywatnych zbiorów.

Vintage i przedmioty z duszą, to co zalega w szufladach, schowkach lub stanowi rodzinną pamiątkę, bibeloty i wielkie meble – zostaną wycenione, a potem sprzedane… lub nie. Kto da więcej za babciny kubek, secesyjną sofę lub ogrodowego krasnala? Neon z czasów PRL i puzderko na tabakę z XVIII wieku, a może abstrakcyjny obraz od ekscentrycznego wujka? Wszystko ma swoją cenę!

Szacunkową wartość każdej przyniesionej do studia rzeczy i pogłębioną wiedzę na jej temat właściciele poznają w rozmowie z jednym z trzech ekspertów programu - profesjonalistów na rynku sztuki i antyków, znawców współczesnych trendów w urządzaniu wnętrz, czy specjalistów od biżuterii. Uzbrojeni w tę wiedzę właściciele przedmiotów mogą wziąć udział w aukcji, w której to oni trzymają w ręku młotek licytatora.

Kupującymi są dealerzy sztuki i kolekcjonerzy, którzy między sobą licytują – czasami bardzo wysoko – oferowane przedmioty, ale ostateczna decyzja zawsze należy do sprzedającego. Jeśli dobije targu – wychodzi ze studia z gotówką, jeśli nie – zabiera swój przedmiot do domu.

„Łowcy skarbów. Kto da więcej” to doskonałe połączenie rozrywki, wiedzy i emocji – przedmioty i ich historie ożywają na naszych oczach, licytacje mogą przyprawić o zawrót głowy, a w studiu goszczą wspaniali, nieznani szerokiej telewizyjnej widowni ludzie o niezwykłych pasjach i fascynującej wiedzy.

Program opiera się na formacie „Cash or Trash” , którego dystrybutorem jest Warner Bros. International Television Production. Polską edycję produkuje dla Czwórki Polot Media.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...