reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-30 - 2022-12-01

Sport w polskiej TV 30.04.2022

dodano: 2022-04-29 10:37 | aktualizacja: 2022-04-29 12:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Newcastle United - Liverpool FC. Transmisje live z ATP World Tour Monachium tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

19:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

21:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves - Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Liverpool FC

Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League

Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United - Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes – AS Saint-Étienne
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Piotr Grabowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
LSSS Team Lebork - FC Toruń
komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Unia Tarnów - Polonia Piła
Komentarz: Michał Łopaciński, Patryk Malitowski

18:15 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
SD Eibar - Real Saragossa

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga - Bitci Baskonia
Komentarz: Gabriel Rogaczewski
 
CANAL+ Now

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves - Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Norwich City
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt CF - RCD Espanyol

Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda, studio: Mateusz Majak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - UD Levante
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Atletico Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SSC Napoli - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria - Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Spezia Calcio - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Cagliari Calcio - Hellas Werona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - FC Nantes
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto - FC Vizela

Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Cagliari Calcio - Hellas Werona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CS Marítimo - SL Benfica
Komentarz: Tomasz Zieliński, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes - AS Saint-Étienne
Komentarz: Marcin Grzywacz
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1/2 finału

15:00 Formuła E: ePrix Monako:
Wyścig

16:15 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1/2 finału

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1/2 finału

23:00 Jeździectwo: Global Champions Tour, Meksyk:
Zawody
 
Eurosport 2

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 4

 
Fightklub

19:00 Sporty walki: We Love MMA 57:
Sebastian Herzberg - Mamadou Lamine Sene

 
Golf Channel

14:30 Golf: European Tour, Girona:
3. runda

20:00 Golf: PGA Tour, Vallarta:
2. runda
 
Motowizja

15:15 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open, Estoril:
Wyścig 1

16:15 Wyścigi samochodowe: GT Open, Estoril:
Wyścig 1
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - PEC Zwolle

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Orlando City - Charlotte FC
 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FC Hradec Králové


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica - Chrobry Głogów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie

20:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Rob Font - Marlon Vera

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Oscar Valdez - Shakur Stevenson
 
Polsat Sport Extra

13:30 Tenis: ATP World Tour, Monachium:
1/2 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Monachium:
1/2 finału

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Oscar Valdez - Shakur Stevenson
 
Polsat Sport News

16:00 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/2 finału

18:00 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/2 finału

03:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Colorado Rapids - Portland Timbers
 
Sportklub

12:40 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Perth:
Wyścig 1

19:45 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Dover:
Wyścig
 
TVP Sport

12:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
UKS SMS Łódź - GKS Górnik Łęczna
Komentarz: Tomasz Jasina, Joanna Tokarska

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty Unia Tarnów - MMTS Kwidzyn
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Maciej Wojs

17:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki

19:30 Boks: KnockOut Boxing Night 21:
Gala
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski

 


Viaplay

10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Portimao:
Wyścig 1

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Dawid Szymczak

13:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Walia - Włochy

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Dynamo Drezno - SSV Jahn Regensburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 - Hamburger SV

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock - SC Paderborn 07

14:30 Piłka nożna kobiet: Coppa Italia Femminile:
AS Roma - Empoli FC

15:15 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Francja - Włochy

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Luleå - Färjestad

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - Bayern Monachium

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - FC Köln
Komentarz: Kamil Kania, Wojciech Piela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Arminia Bielefeld - Hertha BSC
Komentarz: Marcin Pawłowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - VfL Bochum
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Gloucester Rugby - Bath Rugby

16:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Grand Prix of Alabama:
Trening

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski

19:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Grand Prix of Alabama:
Kwalifikacje
Komentarz: Maciej Jermakow

20:00 Baseball: Major League Baseball:
Cardinals - Diamondbacks

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - Erzgebirge Aue
Komentarz: Dawid Król

21:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Szkocja

00:30 (so/nd) Baseball: Major League Baseball:
Pirates - Padres

04:00 (so/nd) Baseball: Major League Baseball:
Dodgers - Tigers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...