reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Dobry wieczór” w maju w Warner TV

dodano: 2022-04-30 09:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska W maju br. kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Dobry wieczór” takie produkcje filmowe jak „Agent XXL”, „Stażyści”, „To już jest koniec”, „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” i „Magic Mike XXL”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Dobry wieczór” w Warner TV:

W czym może pomóc siła przyjaźni i koleżeńska współpraca? Pozwoli złapać kryjącego się przestępcę, zrobić taneczne show, jakiego nie zapomni żaden widz czy przeżyć szaloną wyprawę po mieście. Wszystkie te wydarzenia będą miały miejsce w produkcjach w majowym paśmie „Dobry wieczór”. Premiera odbędzie się w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 19:05 w Warner TV.

Jak zapowiada nadawca, majowy „Dobry wieczór” upłynie pod znakiem produkcji od reżyserów, którzy znają na wylot tajniki rozrywkowego kina akcji, pokazanego w nietuzinkowy i angażujący sposób. W programie pojawi się m.in. „To już jest koniec” od Edgara Wrighta. Wyemitowane zostanie „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” Martina McDonagha. W Warner TV pojawią się też „Stażyści” Shawna Levy’ego. Ich wysiłek wraz ze staraniami słynnych i cenionych aktorów pozwalają stworzyć produkcje, które gwarantują unikatowe doświadczenie oglądania.

W „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” (emisja w poniedziałek, 23 maja br. o godzinie 21:10) występują Colin Farell, Ralph Fiennes i Brendan Gleeson. Dwaj ostatni wcielają się w parę płatnych zabójców, którzy spartaczyli swoją robotę. Rozgłos o nich musi przycichnąć, dlatego zostają wysłani do Brugii w Belgii. Plan ulega zmianie, kiedy okazuje się, że nie jest to tylko bezpieczna przykrywka: jeden ma zlikwidować drugiego. Do akcji wkracza również ich szef (Ralph Fiennes). Jak czytamy w opisie, chemia i konflikt pomiędzy postaciami to jedne z kluczowych elementów budowania napięcia akcji w filmie. W produkcji McDonagha są one rezultatem połączenia reżyserii, scenariusza i aktorskiego kunsztu trzech gwiazdorów.

Równie szczególną obsadę zgromadził Edgar Wright w „To już jest koniec” (emisja w poniedziałek, 16 maja br. o godzinie 21:10). Znaleźli się w niej m.in. Simon Pegg, Martin Freeman i Rosamund Pike. Grupa przyjaciół po latach spotyka się, aby wyruszyć w rozrywkową trasę po barach. Wkrótce okazuje się, że przed nimi nie tylko imprezowe wyzwanie - nadchodzi prawdziwa apokalipsa, bo panowanie nad ludźmi przejmują roboty. Przyjaciele muszą ocalić siebie i cały świat. Jak czytamy w opisie, tempo filmu podkręca dynamiczny montaż i zręcznie dobrany soundtrack, wypełniony brit popowymi piosenkami. To zabiegi charakterystyczne dla produkcji Wrighta, które wyróżniają go spośród innych twórców, a widowni gwarantują dobrą zabawę.

W programie nie zabraknie komedii o dwóch kumplach, którzy w wieku 40 lat szukają nowej pracy. „Stażyści” (emisja w poniedziałek, 9 maja br. o godzinie 19:05) to produkcja Shawna Levy’ego, a w rolach głównych występują Vince Vaughn i Owen Wilson. Aktorzy w prawdziwym życiu są kolegami, wspólnie zagrali już w wielu filmach. Jak czytamy w opisie, pozytywna energia ich relacji wybija się na pierwszy plan produkcji, w których występują. W emitowanym przez Warner TV filmie wspólnie trafiają na staż do firmy Google. Postaciom trudno rywalizować z młodymi pracownikami, którzy lepiej orientują się w świecie nowoczesnych korporacji. Ale główni bohaterowie nie poddają się łatwo i postanawiają odnaleźć się w nieznanej rzeczywistości.

Stacja wyemituje też film „Agent XXL” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 19:05) o policjancie, który przebiera się za starszą matkę byłej dziewczyny poszukiwanego przestępcy, a także „Magic Mike XXL” (emisja w poniedziałek, 30 maja br. o godzinie 19:05) o tancerzach chippedales, którzy chcą zaskoczyć publiczność swoim ostatnim i spektakularnym widowisku (więcej tutaj).
 
Martin Freeman, Paddy Considine, Simon Pegg, Nick Frost i Eddie Marsan w filmie „To już jest koniec”, foto: Universal Studios
Martin Freeman, Paddy Considine, Simon Pegg, Nick Frost i Eddie Marsan w filmie „To już jest koniec”, foto: Universal Studios


„Dobry wieczór” - emisja w poniedziałki około 19:00 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...