reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa kampania wizerunkowa Radia Tok FM

dodano: 2022-05-11 02:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Radio Tok FM (Agora) rozpoczęło nową kampanię wizerunkową, w której - jak informuje nadawca - podkreśla unikalność i wagę podejmowanych przez redakcję tematów. Reklamy stacji z hasłem „Mówimy o tym, co ważne”, zachęcające do słuchania programów Tok FM także w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej tokfm.pl, od początku maja 2022 roku można zobaczyć w prasie, internecie, kinach oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej w wybranych polskich miastach.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Radio Tok FM od zawsze mówi o tym, co ważne - podejmujemy ciekawe i odważne tematy, szukamy odpowiedzi na trudne pytania. Do audycji zapraszamy ekspertów i publicystów, z którymi wspólnie analizujemy i komentujemy bieżące wydarzenia polityczne, społeczne oraz gospodarcze. Stałe miejsce w ramówce mają również programy dotyczące m.in. kultury, sztuki, filozofii, zdrowia oraz nowych technologii. Dlatego programów Tok FM mogą słuchać wszyscy żywo zainteresowani aktualnościami oraz ich obiektywną analizą, popartą rzetelnym dziennikarstwem. Po prostu Radia Tok FM warto słuchać, aby zrozumieć

- komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia Tok FM.


Jak informuje nadawca, zalety Radia Tok FM podkreśla najnowsza kampania wizerunkowa rozgłośni - z hasłem „Mówimy o tym, co ważne”. W działaniach promocyjnych zespół stacji zachęca wszystkich odbiorców do słuchania audycji i cykli Tok FM także w internecie - na stronie tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej Tok FM.

Od maja br. reklamy Radia Tok FM można zobaczyć w prasie („Gazeta Wyborcza” i „Polityka”), internecie (m.in. na gazeta.pl, onet.pl, wp.pl i Facebooku), na nośnikach reklamy zewnętrznej, w tym tych należących do AMS, oraz w kinach Helios w wybranych miastach. Kampania jest zaplanowana na najbliższych kilka tygodni. Działania przygotował Dział Promocji Radia Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...