reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-27 - 2022-09-28

Sport w polskiej TV 14.05.2022

dodano: 2022-05-13 13:03
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału The Emirates FA Cup: Liverpool FC - Chelsea FC. Transmisje live z WTA World Tour Rzym tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

12:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Michał Lewandowski

17:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - RC Lens
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Aris FC - AEK Ateny
Komentarz: Edward Durda, Jakub Kręcidło

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multifoot
Moderatorzy: Rafał Dębiński, Tomasz Smokowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Górnik Polkowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Olympique Marsylia
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Now

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes – RC Lens
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - US Salernitana Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Liverpool FC - Chelsea FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Venezia FC
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Sheffield United - Nottingham Forest
Komentarz: Michał Wszołek, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona - Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multifoot
Moderatorzy: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Olympique Marsylia
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - US Salernitana Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto - GD Estoril Praia
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świerżyński

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - CD Santa Clara
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

10:45 Kolarstwo szosowe kobiet: Grand Prix du Morbihan:
Wyścig

13:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 8

18:30 Jeździectwo: Global Champions Tour, Madryt:
Zawody
 
Eurosport 2

15:00 Formuła E: ePrix Niemiec:
Wyścig 1

 
Fightklub

17:00 Boks: Mistrzostwa Świata kobiet, Stambuł:
Dzień 6

20:00 Boks: Boxxer Series:
Gala
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Antwerpia:
3. runda

22:00 Golf: PGA Tour, McKinney:
3. runda
 
Motowizja

13:20 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Le Castellet:
Wyścig 1

15:50 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Le Castellet:
Wyścig 1

17:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 12h Series, Hockenheim:
Wyścig 1

19:00 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe, Magny Cours:
Wyścig 1
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce - GKS Katowice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz 

18:30 Boks: Rocky Boxing Night, Gdańsk: 
Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez

00:00 (pt/so) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SC Internacional - SC Corinthias

02:00 (pt/so) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Chicago Fire - FC Cincinnati

04:00 (pt/so) Sporty walki: UFC Fight Night:
Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić
 
Polsat Sport Extra

08:00 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
Finały

11:00 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
Finały

14:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek - Legia Warszawa

19:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/2 finału

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Carson: 
Jermell Charlo - Brian Carlos Castano
 
Polsat Sport News

06:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Jokohama:
Wyścig mężczyzn

13:05 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC - Motherwell FC

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
Play-off
 
Super Polsat

20:00 Boks: Rocky Boxing Night, Gdańsk: 
Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez


 
Sportklub

14:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Imola:
Kwalifikacje

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol - Darüşşafaka Tekfen

19:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Aris FC - AEK Ateny

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Mecz
 
TVP 3

19:00 Żużel: FIM Speedway Grand Prix Polski, Warszawa:
Wyścig
Komentarz: Michał Korościel, Rafał Lewicki

 
TVP Sport

10:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Medyk Konin - GKS Katowice
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

12:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS Azoty-Puławy - Górnik Zabrze
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

17:30 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2022:
Nagroda Rulera
Komentarz: Jarosław Idzi 

19:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Elity: 
Łotwa - Finlandia
Komentarz: Patryk Rokicki, Waldemar Matuszak

21:45 Boks: Gala, Burdż al-Arab: 
Floyd Mayweather Jr. - Don Moor
Komentarz: Kacper Bartosiak, Maciej Miszkiń

23:00 Boks: Gala, Paryż:
Tony Toka - Martin Bakole
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

13:20 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Le Castellet:
Wyścig 1

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan - Juventus FC 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Multi Bundesliga
Moderator: Mateusz Borek

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Bayern Monachium
Komentarz: Piotr Domagała, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund - Hertha BSC
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - SC Freiburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - 1. FC Köln
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Arminia Bielefeld - RB Lipsk
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin - VfL Bochum 1848

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - SpVgg Greuther Fürth

15:50 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Le Castellet:
Wyścig 1

18:00 Wyścigi motocyklowe: eSkootr Championship, Londyn:
Wyścig 1

19:15 Sporty walki: Enfusion Talents 89:
Gala

19:15 Sporty walki: Enfusion 106:
Gala

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Giants

21:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - SC DHfK Leipzig
Komentarz: Tomasz Górski

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga MIstrzów CAF:
Setif - Ahly

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

00:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Rays - Blue Jays

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Phillies


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...