reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

2 kabaretony z Mrągowa w TV Puls

dodano: 2022-05-13 18:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Mazurska noc rozrywki” i „Mazurska noc kabaretowa” W piątek, 8 lipca br. na deskach Amfiteatru w Mrągowie odbędzie się 1. „Mazurska noc rozrywki”, natomiast w sobotę, 9 lipca br. 23. „Mazurska noc kabaretowa”. Na oba kabaretony, które od godz. 20:00 transmitować będzie TV Puls, zapraszają Telewizja Puls i Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej „PAKA”. Wystąpią Klaudia Halejcio, Katarzyna Bujakiewicz, Katarzyna Szczot „Kayah”, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Nick Sinckler, Andrzej Kozłowski, Łukasz Żak, Damian Kubik „Antoni Gorgoń Grucha”, Przemysław Lieske „Pan Li”, Paranienormalni, Chyba, Zdolni i Skromni, Czwarta Fala, Ani Mru-Mru, Czesuaf, Jurki, Fair Play Crew i The Jobers.

TV Puls „Mazurska noc rozrywki” i „Mazurska noc kabaretowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwa wieczory znakomitej zabawy na Mazurach

Telewizja Puls oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej „PAKA” zapraszają w piątek i sobotę, 8 i 9 lipca br. na - jak zapowiadają - jedyny w swoim rodzaju maraton śmiechu. - Dwa wieczory na Mazurach to podwójna dawka znakomitej zabawy z najlepszymi kabaretami, solistami i gwiazdami muzycznymi, do obejrzenia zarówno w Amfiteatrze w Mrągowie jak i „na żywo” w telewizji - tylko w TV Puls - zapowiada nadawca. Pierwszego wieczora (w piątek, 8 lipca br.) widzowie będą się bawić na zupełnie nowym wydarzeniu: na 1. „Mazurskiej nocy rozrywki”, a dzień później (w sobotę, 9 lipca br.) organizatorzy zapraszają na 23. „Mazurską noc kabaretową”.

1. „Mazurska noc rozrywki” w TV Puls

Jak zapowiada nadawca, absolutna nowość na mapie letnich wydarzeń rozrywkowych. „Mazurska noc rozrywki” to pierwszy w historii taki wieczór, który poprzedzi kultową „Mazurską noc kabaretową”. W programie skecze i hity muzyczne w zupełnie nowych, parodystycznych aranżacjach. Przed widzami trzy godziny rozrywki, „na żywo”, z Amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Szalony wieczór poprowadzą aktorka Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Gumulec „Guma” z Kabaretu Chyba. O dobry humor zadbają kabarety, takie jak: Paranienormalni, Chyba, Zdolni i Skromni, Czwarta Fala, soliści: Andrzej Kozłowski, Damian Kubik „Antoni Gorgoń Grucha” i kabaretowy iluzjonista Przemysław Lieske „Pan Li”.

Ten wieczór to nie tylko skecze, scenki i monologi. Widzowie w Amfiteatrze oraz przed telewizorami będą mogli zaśpiewać przeboje gwiazd muzycznych, takich jak Katarzyna Szczot „Kayah”, Daria Marcinkowska „Daria Marx” i Nick Sinckler. Oprawę muzyczną wykona zespół The Jobers, a całość odbywać się będzie w reżyserii Szymona Łosiewicza. - Piątek, 8 lipca br. to dzień, w którym Mrągowo i Telewizja Puls wprowadzą każdego w mazurski wakacyjny nastrój - zapewnia nadawca.

Transmisja widowiska rozpocznie się w piątek, 8 lipca br. o godzinie 20:00, tylko w TV Puls (więcej tutaj).

23. „Mazurska noc kabaretowa” w TV Puls

Tegoroczna edycja „Mazurskiej nocy kabaretowej” upłynie pod hasłem „Fit-eko-bio”. - I uwaga: zawierać będzie dużo gwiazd, premierowe skecze i piosenki oraz zapewni dużą dawkę zdrowego śmiechu - zapowiada nadawca.

Polacy segregują śmieci i oszczędzają wodę, bo chcą być eko, przechodzą na wegetarianizm i kupują w sklepach z używaną odzieżą - bo chcą być bio, ćwiczą, bo chcą być fit. Taka też będzie 23. „Mazurska noc kabaretowa”: „Fit-eko-bio”. Transmisja widowiska rozpocznie się w sobotę, 9 lipca br. o godzinie 20.00, tylko w TV Puls.

Widzowie poćwiczą razem z instruktorami - Marcinem Wójcikiem z Kabaretu Ani Mru-Mru i Piotrem Gumulcem „Gumą” z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton. - Wspólnie pośmiejemy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet-cud, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę super bohatera - zapowiada nadawca.

W skład smacznego i zdrowego zestawu wchodzą m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego (AWF) Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Jakubem Krzakiem, Jurki z Agnieszką Litwin-Sobańską „Marylką” - „czempionką” w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonalizowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami. Oprawę muzyczną zapewni w 100 proc. naturalny zespół The Jobers. Całość odbywać się będzie w reżyserii Beaty Harasimowicz.

Dodajmy, iż wcześniejsze edycje „Mazurskiej nocy kabaretowej” transmitowane były w kanałach TVP2, TV Puls i Polsat (więcej tutaj).
 
„Mazurska noc rozrywki” i „Mazurska noc kabaretowa” odbędą się w Amfiteatrze w Mrągowie, foto: mazuria.tv/Telewizja Puls
„Mazurska noc rozrywki” i „Mazurska noc kabaretowa” odbędą się w Amfiteatrze w Mrągowie, foto: mazuria.tv/Telewizja Puls
Waldemar Wilkołek, Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Robert Górski w programie „Najśmieszniejsi”, foto: Paweł Tymiński
Waldemar Wilkołek, Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Robert Górski w programie „Najśmieszniejsi”, foto: Paweł Tymiński
„Mazurska noc kabaretowa”: W Mrągowie wystąpią Michał Wójcik, Waldemar Wilkołek i Marcin Wójcik, czyli Kabaret Ani Mru-Mru, foto: Martyna Lipska
„Mazurska noc kabaretowa”: W Mrągowie wystąpią Michał Wójcik, Waldemar Wilkołek i Marcin Wójcik, czyli Kabaret Ani Mru-Mru, foto: Martyna Lipska
„Mazurska noc rozrywki”: W Mrągowie wystąpi Damian Kubik „Antoni Gorgoń Grucha”, foto: Telewizja Puls
„Mazurska noc rozrywki”: W Mrągowie wystąpi Damian Kubik „Antoni Gorgoń Grucha”, foto: Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...